Eredményei: 2022

2022-01-01 – Újabb idény, ismét komoly feladatokkal.

 

10.10.-10.16. – TRANSYLVANIA OPEN (250 000 DOLLÁR, FEDETT PÁLYA)
PÁROS – az amerikai Ingrid NEEL oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első J. BRONZETTI, L. PAOLINI (olaszok) 3:6, 7:5, 7-10

 

09.26.-10.02. – PARMA LADIES OPEN (250 000 DOLLÁR, SALAK)
PÁROS – az amerikai Angela KULIKOV oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. FOMINA-KLOTZ, O. SZELEHMETYOVA (oroszok) 7:6 (9-7), 6:4
Negyeddöntő A. RUS, T. ZIDANŠEK (holland, szlovén) 4:6, 3:6

 

09.19.-09.25. – HUNGARIAN LADIES OPEN (115 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES

 

FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Julia GRABHER (osztrák) 3:6, 4:6
PÁROS – a szlovén Tamara ZIDANŠEK oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Negyeddöntő STOLMÁR R., SZABANIN N. (magyarok) 6:3, 6:1
Elődöntő J. MALEČKOVÁ, R. VORAČOVÁ (cseh) 3:6, 6:3, 6-10

 

09.12.-09.18. – ZAVAROVALNICA SAVA (250 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES

 

FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Tara WURTH (horvát) 1:6, 7:6 (7-3), 3:6
PÁROS – a szlovén Tamara ZIDANŠEK oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első T. MORDERGER, Y. MORDERGER (német) 6:2, 6:1
Negyeddöntő A. FOMINA-KLOTZ, I. G. MARTINS (orosz, brazil) 4:6, 6:2, 8-10

 

08.22.-08.28. – NATIONALE DE GRANBY (250 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA)
PÁROS – az  amerikai Angela KULIKOV oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első T. MARIA, D. PARRY (német, francia) 3:6, 4:6

 

08.15.-08.21. – ODLUM BROWN VANOPEN (115 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Elsa JACQUEMOT (francia) 6:4, 6:0
Selejtező, Második Yuriko Lily MIYAZAKI (brit) 4:6, 6:7 (5-7)
PÁROS – az  amerikai Angela KULIKOV oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első V. GRAMMATIKOPULU, V. J. KASINTSEVA (görög, andorrai) 6:3, 7:6 (8-6)
Negyeddöntő A. SHARMA, C. VANDEWEGHE (ausztrál, amerikai) Mérkőzés nélkül
Elődöntő L. CABRERA, P. HON (ausztrál) 7:6 (7-2), 6:3
Döntő A. MUHAMMAD, KATO M. (amerikai, japán) 3:6, 5:7

 

08.02.-08.08. – MEMORIAŁ PARY PREZYDENCKIEJ LECHA I MARII KACZYŃSKICH (100 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Iveta DAPKUTÉ (litván) 6:2, 6:2
Második Jana FETT (horvát) 3:6, 0:3-nál Timi feladta
PÁROS – az  orosz Valerija SZAVINYIH oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Ny. ABDURAIMOVA, A. KUBARJOVA (üzbég, orosz) 6:2, 6:4
Negyeddöntő V. HEISEN, K. KAWA (német, lengyel) 3:6, 4:6

 

07.25.-07.31. – BNP PARIBAS WARSAW OPEN (235 000 DOLLÁR, SALAK)
PÁROS – A norvég Ulrikke EIKERI oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. CHWALIŃSKA, J. MALEČKOVÁ (lengyel, cseh) 7:6 (11-9), 3:6, 6-10

 

07.11.-07.17. – HUNGARIAN GRAND PRIX (235 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Katyerina BAINDL (ukrán) 4:6, 3:6
PÁROS – STOLLÁR Fanny oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. DANYILINA, A. KRUNICS (kazah, szerb) 3:6, 6:4, 10-8
Negyeddöntő BONDÁR A., UDVARDY P. (magyar) 6:4, 1:6, 10-5
Elődöntő K. PITER, K. ZIMMERMANN (lengyel, belga) 3:6, 6:3, 6-10

 

06.28.-07.03. – W100 CHARLESTON (100 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Chanelle VAN NGUYEN (amerikai) 4:6, 4:6
PÁROS – A mexikói Marcela ZACARÍAS oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első D. HEWITT, R. MCADOO (amerikai) 6:1, 6:4
Negyeddöntő M. MATEAS, D. PAPAMIHAIL (amerikai, görög) 6:2, 6:1
Elődöntő E.-S. LIANG, C. PERRIN (tajvani, svájci) 6:1, 6:3
Döntő A. PARKS, S. VICKERY (amerikai) 4:6, 7:5, 5-10

 

06.21.-06.24. – THE CHAMPIONSHIPS/WIMBLEDON (GRAND SLAM-VERSENY, FŰ), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Katharina GERLACH (német) 6:1, 6:1
Selejtező, Második Darija SZNIGUR (ukrán) 6:0, 6:2
Selejtező, Harmadik Fernanda Contreras GÓMEZ (mexikói) 3:6, 6:1, 3:6

 

06.13.-06.19. – VIII OPEN ITF ARCADIS BREZO OSUNA (60 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Második Marta Huqi GONZALEZ ENCINAS (spanyol) 6:4, 6:0
Harmadik Stephanie WAGNER (német) 7:5, 7:5
Negyeddöntő Marina BASSOLS RIBERA (spanyol) 6:7 (5-7), 2:6
PÁROS – Az orosz Valerija SZAVINYIH oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első AJUKAVA M., A. PARNABY (japán, ausztrál) 6:3, 2:6, 10-5
Negyeddöntő A. EALA, LIANG E.-S. (ausztrál, tajvani) 6:2, 6:4
Elődöntő A. DANYILINA, A. TYIHONOVA (kazah, orosz) 4:6, 6:3, 8-10

06.16.-06.12. – CARINTHIAN LADIES LAKE TROPHY – 3. TOURNAMENT PÖRTSCHACH (60 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Laura-Ioana PAAR (román) 6:2, 6:2
Második Dalila JAKUPOVIČ (szlovén) 1:6, 7:5, 3:6
PÁROS – UDVARDY Panna oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első HANATANI N., MORISZAKI K. (japán) 2:6, 7:5, 3-10

05.23.-05.29. – 25ESIMA EDIZIONE CITTÀ  DI GRADO TENNIS CUP (60 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Natalja VIHLJANCEVA (orosz) 6:4, 1:6, 2:6

 

 

05.16.-05.22. – TROFEO BMW CUP (60 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Miriam KOLODZIEJOVÁ (cseh) 3:6, 6:4, 6:3
Második Jessie ANEY (amerikai) 7:5, 6:7 (4-7), 6:4
Negyeddöntő Darja ASZTAHOVA (orosz) 2:6, 5:7
PÁROS – A svájci Xenia KNOLL oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Giulia CRESCENZI, Verena MELISS (olasz) 6:7 (5-7), 2:6

 

05.02.-05.08. – FINEMARK WOMEN’S PRO TENNIS CHAMPIONSHIPS (100 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Erőnyerő
Selejtező, Második Adriana REAMI (amerikai) 7:6 (7-2), 7:5
Főtábla, Első Irina-Maria BARA (román) 3:6, 7:5, 2:6
PÁROS – A japán HIBINO Nao oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Tatum EVANS, Mara SCHMIDT (amerikai) 6:0, 6:2
Negyeddöntő Michaela BAYERLOVÁ, Rasheeda McADOO (cseh, amerikai) 6:2, 6:2
Elődöntő Emina BEKTAS, Tara MOORE (amerikai, brit) 7:5, 6:3
Döntő Olga GOVORCOVA, Katarzyna KAWA (fehérorosz, lengyel) 6:4, 3:6, 10-7

 

04.25.-05.01. – LTP 100 (100 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Elizabeth HALBAUER (amerikai) 3:6, 6:4, 7-10
PÁROS – A japán HIBINO Nao oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Francesca DI LORENZO, Elizabeth MANDLIK (amerikai) 6:4, 6:3
Negyeddöntő Hailey BAPTISTE, Whitney OSUIGWE (amerikai) 6:2, 4:6, 10-6
Elődöntő Sophie CHANG, Angela KULIKOV (amerikai) 5:7, 3:6

 

04.18.-04.24. – WOMEN’S PRO EVENT AT THE BOARS HEAD RESORT (60 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Cadence BRACE (kanadai) 7:5, 6:2
Második Lucrezia STEFANINI (olasz) 6:3, 1:6, 1:6
PÁROS – a japán HIBINO Nao oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Gabriela LEE, Marcela ZACARIAS (román, mexikói) 6:3, 6:1
Negyeddöntő Olga GOVORCOVA, Szofia SAPATOVA (fehérorosz, georgiai) 6:4, 7:5
Elődöntő Valentini GRAMMATIKOPULU, Alycia PARKS (görög, amerikai) 2:6, 6:4, 4-10

 

 

04.11.-04.17. – FORTEVILLAGE ITF TROPHY (25 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első LUKÁCS Vanda (magyar) 6:1, 6:4
Második Camilla ROSATELLO (olasz) 6:0, 6:3
Negyeddöntő Lina GJORCHESKA (macedón) 3:6, 6:3, 3:6

 

 

04.04.-04.10. – TUKS INTERNATIONAL (25 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első AYUKAVA Mana (japán) 6:2, 6:4
Második Laetitia PULCHARTOVÁ (cseh) 6:3, 6:0
Negyeddöntő CODY Wong Hong-yi (hongkongi) 6:3, 0:6, 3:6
PÁROS – Az orosz Valerija SZAVINYIH oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első T. CSUROVICS, A. LABOUTKOVÁ (szerb, cseh) 6:2, 6:3
Negyeddöntő AJUKAVA M., NAGY A. (japán, magyar) 7:5, 6:1
Elődöntő A. S. ROGERS, C. ROSCA (amerikai) 4:6, 6:3, 8-10

03.28.-04.03. – TUKS INTERNATIONAL (60 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Zoe KRUGER (dél-afrikai) 6:4, 6:2
Második Yuriko Lily MIYAZAKI (brit) 1:6, 5:7
PÁROS – Az orosz Valerija SZAVINYIH oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első S. BEJLEK, Y. L. MIYAZAKI (cseh, brit) 7:6 (7-4), 6:3
Negyeddöntő A. S. ROGERS, C. ROSCA (amerikai) 6:3, 6:3
Elődöntő NAGY A., A. TYIHONOVA (magyar, orosz) 6:4, 6:2
Döntő E. CHONG, CODY W. (hongkongi) 5:7, 7:5, 11-13

 

03.14.-03.20. – ANTALYA SERIES (25 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Georgina GARCIA-PEREZ (spanyol) 4:6, 3:6
PÁROS – A görög Szapfo SZAKELLARIDI oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Ny. ABDURAIMOVA, K. LASZKUTOVA (üzbég, orosz) 6:1, 6:4
Negyeddöntő SZAJGO J., SZAJGO R. (japán) 6:2, 6:3
Elődöntő D. SNAJDER, TÓTH A. (orosz, magyar) 3:6, 2:6

 

02.07.-02.13. – EGYPT WOMEN’S FUTURE (25 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Martyna KUBKA (lengyel) 7:5, 7:5
Második CODY Wong Hong-yi (hongkongi) 3:6, 6:2, 6:2
Negyeddöntő Elena-Teodora CADAR (román) 6:3, 6:1
Elődöntő Alexandra IGNATIK (román) 7:6 (7-5), 4:6, 1:6

 

01.31.-02.06. – EGYPT WOMEN’S FUTURE (25 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Irina FETECĂU (román) 6:7 (4-7), 4:6
PÁROS – JANI Réka oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első D. JAKUPOVIC, A. WAGNER (szlovén, boszniai) 4:6, 6:2, 7-10

01.24.-01.30. – EGYPT WOMEN’S FUTURE (25 000 DOLLÁR, SALAK), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Selena JANICIJEVIC (francia) 4:6, 4:6
PÁROS – JANI Réka oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. UREKE, J. VISNYEVSZKAJA (orosz) 3:6, 6:2, 11-9
Negyeddöntő Z. KARDAVA, Sz. SAPATOVA (georgiai) 6:1, 6:2
Elődöntő M. KLAFFNER, S. KRAUS (osztrák) 4:6, 4:6

 

01.17.-01.23. – RAFA NADAL ACADEMY WORLD TENNIS TOUR BY MOVISTAR BY LG (25 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Yvonne CAVALLE-REIMERS (spanyol) 4:6, 1:6