Eredményei: 2020

2020-01-01 – Kínában kezdődött az újabb szezon.

03.02.-03.08. – LYON (FRANCIAORSZÁG) – 251 750 DOLLÁR (WTA) – FEDETT PÁLYA, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Irina Maria BARA (román) 3:6, 7:6 (7-2), 4:6

 

02.22.-02.29. – DOHA (KATAR) – 3 240 455 DOLLÁR (WTA) – KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Inèsz IBBU (algériai) 6:1, 6:3
Selejtező, Második Kateřina SINIAKOVÁ (cseh) 3:6, 4:6
Főtábla, Első (szerencsés vesztesként) Julija PUTYINCEVA (kazah) 3:6, 4:6
PÁROS – A francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Második L. HRADECKÁ, A. KLEPAČ (cseh, szlovén) 4:6, 6:3, 10-6
Negyeddöntő HSZÜ Ji-fan, Nicole MELICHAR (kínai, amerikai) 6:3, 6:3
Elődöntő G. DABROWSKI, J. OSZTAPENKO (kanadai, lett) 4:6, 6:1, 7-10

 

02.08.-02.16. – SZENTPÉTERVÁR (OROSZORSZÁG) – 782 900 DOLLÁR (WTA) – FEDETT PÁLYA, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Kamila RAHIMOVA (orosz) 3:6, 6:4, 7:6 (7-5)
Selejtező, Második Ljudmila SZAMSZONOVA (svájci) 7:5, 3:6, 2:6

 

01.20.-02.02. – MELBOURNE, AUSTRALIAN OPEN (AUSZTRÁLIA, GRAND SLAM-VERSENY) – KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Iga ŚWIĄTEK (lengyel) 3:6, 2:6
NŐI PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első D. JAKUPOVIČ, R. OLARU (szlovén, román) 7:5, 6:3
Második A. BARTY, J. GÖRGES (ausztrál, német) 7:5, 6:4
Harmadik V. KUŽMOVÁ, A. SZASZNOVICS (szlovák, fehérorosz) 7:6 (7-4), 6:3
Negyeddöntő C. GAUFF, C. MCNALLY (amerikai) 6:2, 6:4
Elődöntő CSAN H.-Cs., CSAN L. (tajvani) 7:5, 6:2
Döntő HSZIE Sz.-v., B. STRÝCOVÁ (tajvani, cseh) 6:2, 6:1

 

01.11.-01.18. – ADELAIDE (AUSZTRÁLIA) – 848 000 DOLLÁR (WTA) – KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Mirjam BJÖRKLUND (svéd) 6:3, 6:1
Selejtező, Második Viktorija GOLUBIC (svájci) 4:6,  7:6 (7-4), 4:6
Főtábla, Első (szerencsés vesztesként) Dajana JASZTREMSZKA (ukrán) 5:7, 3:6

 

01.04.-01.11. – SENCSEN (KÍNA) – 775 000 DOLLÁR (WTA) – KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Kaja JUVAN (szlovén) 7:5, 6:4
Selejtező, Második Margarita GASZPARJAN (orosz) 3:6, 7:6 (7-3), 3:6