Eredményei: 2015

Bukarest_01

Wimbledoni döntő vegyespárosban, WTA-világbajnokság női párosban. Remek győzelmek egyesben is.

11.16.-11.22. – TAIPEI (TAJVAN) – 125 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Tena LUKAS (horvát)
7:5, 6:3
Második Elise MERTENS (belga) 6:2, 6:2
Negyeddöntő Stefanie VÖGELE (svájci) 6:4, 7:5
Elődöntő Kirsten FLIPKENS (belga) 6:3, 7:6 (7-1)
Döntő DOJ Miszaki (japán) 7:5, 6:3

 

11.09.-11.15. – HUA HIN (THAIFÖLD) – 125 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
VANG Ja-fan (kínai)
2:6, 3:6

 

10.25.-11.01. – SINGAPORE (SZINGAPÚR, WTA-VB) – 7 000 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA (FEDETT), PÁROS (A FRANCIA KRISTINA MLADENOVIC OLDALÁN)
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Vörös-csoport, Első
A. HLAVACKOVA, L. HRADECKA (cseh)
2:6, 1:6
Vörös-csoport, Második R. KOPS-JONES, A. SPEARS (amerikai) 7:6 (7-5), 6:2
Vörös-csoport, Harmadik M. HINGIS, S. MIRZA (svájci, indiai) 4:6, 5:7

 

10.12.-10.18. – TIENCSIN (KÍNA) – 500 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Alla KUDRJAVCEVA (orosz)
6:0, 6:1
Második Alison RISKE (amerikai) 6:3, 6:3
Negyeddöntő Karolina PLISKOVA (cseh) 3:6, 2:6
PÁROS – a lengyel Magda LINETTE oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első I. KROMACSEVA, K. LIKINA (orosz)  6:1, 5:7, 10-7
Negyeddöntő L. KICSENOK, N. KICSENOK (ukrán) 2:6, 5:7

 

10.03.-10.11. – PEKING (KÍNA) – 4 749 040 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Vang Ja-fan (kínai)
6:3, 4:6, 1:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Második K. JANS-IGNACIK, AN. RODIONOVA (lengyel, ausztrál) 6:2, 6:1
Negyeddöntő CSEN L., VANG J.-f. (kínai)  6:7 (6-8), 5:7

 

09.25.-10.03. – VUHAN (KÍNA) – 2 513 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Andrea HLAVACKOVA (cseh)
6:3, 6:1
Selejtező, Második Alja TOMLJANOVIC (horvát) 7:6 (7-1), 6:7 (2-7), 6:2
Főtábla, Első Barbora STRYCOVA (cseh)  6:7 (9-11), 2:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Második G. DABROWSKI, A. ROSOLSKA (kanadai, lengyel) 6:7 (7-9), 6:4, 5-10

 

09.21.-09.27. – KANTON (KÍNA) – 250 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Jang CSAO-HSZÜA (kínai)
6:3, 6:0
Második Simona HALEP (román) 4:6, 0:6

 

09.14.-09.20. – TOKIÓ (JAPÁN) – 250 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Alja TOMLJANOVIC (horvát)
6:3, 4:6, 6:7 (2-7)

 

08.31.-09.13. – US OPEN, NEW YORK (EGYESÜLT ÁLLAMOK, GRAND SLAM-VERSENY), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Samantha STOSUR (ausztrál)
3:6, 4:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. MITU, T. PEREIRA (román, brazil) 6:1, 7:6 (7-2)
Második D. CIBULKOVA, M. RYBARIKOVA (szlovák) 6:4, 6:4
Harmadik L. ARRUABARRENA, A. KLEPAC (spanyol, szlovén) 4:6, 6:4, 4:6

 

08.15.-08.23. – CINCINNATI (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 2 701 240 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Heather WATSON (brit)
6:2, 1:6, 6:3
Selejtező, Második Aliakszandra SZASZNOVICS (fehérorosz) 7:6 (7-2), 6:4
Főtábla, Első Samantha STOSUR (ausztrál) 7:6 (8-6), 4:6, 7:5
Főtábla, Második Karolina PLISKOVA (cseh) 4:6, 5:7
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Második K. KNAPP, R. VINCI (olasz) 2:6, 6:3, 10-7
Negyeddöntő CSUANG Cs.-Cs. – HSZIE Sz.-V. (tajvani) 6:4, 4:6, 11-13

 

08.08.-08.16. – TORONTO (KANADA) – 2 513 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Jaroszlava SVEDOVA (kazah)
6:7 (5-7), 1:6

 

07.20.-07.26. – BAD GASTEIN (AUSZTRIA) – 250 000 DOLLÁR (WTA), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Polona HERCOG (szlovén)
4:6, 2:6

 

07.13.-07.19. – BUKAREST (ROMÁNIA) – 250 000 DOLLÁR (WTA), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Roberta VINCI (olasz)
2:6, 1:6

 

06.29.-07.12. – WIMBLEDON – THE CHAMPIONSHIPS (ANGLIA, GRAND SLAM-VERSENY), FŰ, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Petra CETKOVSKA (cseh)
7:6 (7-4), 6:3
Második Serena WILLIAMS (amerikai) 4:6, 1:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. LINETTE, M. MINELLA (lengyel, luxemburgi)
6:4, 6:1
Második M. NICULESCU, O. SZAVCSUK (román, ukrán) 6:4, 6:4
Harmadik M. KRAJICEK, B. STRYCOVA (holland, cseh) 6:4, 6:2
Negyeddöntő HSZIE, Sz.-v., F. PENNETTA (tajvani, olasz) 6:3, 4:6, 6:4
Elődöntő J. MAKAROVA, J. VESZNYINA (orosz) 3:6, 6:4, 4:6
VEGYESPÁROS – az osztrák Alexander PEYA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerők
Második B. BENCIC, P. OSWALD (svájci, osztrák) 6:2, 6:7 (5-7), 7:5
Harmadik O. SZAVCSUK, O. MARACH (ukrán, osztrák) 6:3, 7:6 (8-6)
Negyeddöntő S. MIRZA, B. SOARES (indiai, brazil) 3:6, 7:6 (8-6), 9:7
Elődöntő A. MEDINA GARRIGUES, R. LINDSTEDT (spanyol, svéd) 4:6, 6:3, 11:9
Döntő M. HINGIS, L. PAES (svájci, indiai) 1:6, 1:6

 

06.21.-06.27. – EASTBOURNE (ANGLIA) – 731 000 DOLLÁR (WTA), FŰ, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Monica NICULESCU (román)
5:7, 5:7
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első CSAN J.-J., CSENG Cs. (tajvani, kínai) 6:7 (5-7), 3:6

 

06.13.-06.21. – BIRMINGHAM (ANGLIA) – 731 000 DOLLÁR (WTA), FŰ, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Urszula RADWANSKA (lengyel)
6:3, 6:3
Selejtező, Második Mariana DUQUE-MARINO (kolumbiai) 6:7 (5-7), 7:6 (7-3), 6:4
Főtábla, Első Roberta VINCI (olasz) 6:2, 6:7 (5-7), 7:6 (7-5)
Főtábla, Második Carla SUAREZ NAVARRO (spanyol) 2:6, 6:3, 4:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első CSAN H.-Cs.A. KLEPAC (tajvani, szlovén) 7:5, 4:6, 10-6
Negyeddöntő M. KRAJICEK, B. STRYCOVA (holland, cseh) Mérkőzés nélkül – Mladenovic feladta

 

06.08.-06.14. – S’HERTOGENBOSCH (HOLLANDIA) – 250 000 DOLLÁR (WTA), FŰ, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Kristina MLADENOVIC (francia)
6:7 (4-7), 6:4, 2:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első E. BOUCHARD, L. CURENKO (kanadai, ukrán) 1:6, 6:2, 11-9
Negyeddöntő Y. BONAVENTURE, D. SCHUURS (belga, holland) 6:3, 6:3
Elődöntő J. JANKOVICS, A. PAVLJUCSENKOVA (szerb, orosz) Mérkőzés nélkül – BABOS feladta

 

05.24.-06.07. – PÁRIZS, ROLAND GARROS (FRANCIAORSZÁG, GRAND SLAM-VERSENY), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Angelique KERBER (német)
0:6, 1:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. ERAKOVIC, H. WATSON (új-zélandi, brit) 6:4, 7:6 (7-2)
Második D. HANTUCHOVA, S. STOSUR (szlovák, ausztrál) 5:7, 3:6
VEGYESPÁROS – az osztrák Alexander PEYA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. PARRA SANTONJA, D. MARRERO (spanyol) 6:3, 7:6 (7-1)
Második A. SPEARS, S. LIPSKY (amerikai) 7:6 (7-5), 6:3
Negyeddöntő L. HRADECKA, M. MATKOWSKI (cseh, lengyel) 6:7 (4-7), 6:3, 8-10

 

05.17.-05.23. – NÜRNBERG (NÉMETORSZÁG) – 250 000 DOLLÁR (WTA), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Lara ARRUABARRENA (spanyol)
2:6, 5:7

 

05.09.-05.17. – RÓMA (OLASZORSZÁG) – 2 707 664 DOLLÁR (WTA), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Silvia SOLER-ESPINOSA (spanyol)
2:6, 4:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Második V. DUSEVINA, M. J. MARTÍNEZ SÁNCHEZ (orosz, spanyol) 6:1, 6:2
Negyeddöntő B. MATTEK-SANDS, L. SAFAROVA (amerikai, cseh) Mérkőzés nélkül – MATTEK-SANDS feladta
Elődöntő A. KUDRJAVCEVA, A. PAVLJUCSENKOVA (orosz) 6:2, 6:3
Döntő M. HINGIS, S. MIRZA (svájci, indiai) 6:4, 6:3

 

05.04.-05.10. – TRNAVA (SZLOVÁKIA) – 100 000 DOLLÁR (ITF), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Jana FETT (horvát)
4:6, 7:5, 4:6

 

04.27.-05.02. – MARRÁKES (MAROKKÓ) – 250 000 DOLLÁR (WTA), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Mona BARTHEL (német)
6:4, 6:0
Második Teliana PEREIRA (brazil) 6:0, 6:7 (5-7), 6:4
Negyeddöntő Flavia PENNETTA (olasz) 6:2, 5:7, 7:5
Elődöntő
Kristina MLADENOVIC (francia) 6:4, 6:4
DÖNTŐ Elina SZVITOLINA (ukrán) 5:7, 6:7 (3-7)
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első R. ATIK, N. EL-HUARI (marokkói) 6:1, 6:1
Negyeddöntő Y. BONAVENTURE, D. SCHUURS (belga, holland) 7:5, 7:5
Elődöntő S. KLEMENSCHITS, T. MARIA (osztrák, német) 7:5, 6:2
Döntő
L. SIEGEMUND, M. ZANEVSKA (német, ukrán) 6:1, 7:6 (7-5)

 

04.13.-04.19. – BOGOTA (KOLUMBIA) – 250 000 DOLLÁR (WTA), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Mariana DUQUE-MARINO (kolumbiai)
4:6, 7:6 (12-10), 3:6

 

04.06.-04.12. – CHARLESTON (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 731 000 DOLLÁR (WTA), SALAK, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Mona BARTHEL (német)
3:6, 3:6
PÁROS – a német Anna-Lena GRÖNEFELD oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első I.-C. BEGU, A. PARRA SANTONJA (román, spanyol) 6:4, 6:2
Negyeddöntő M. ERAKOVIC, A. PETKOVIC (új-zélandi, német) 1:6, 2:6

 

03.23.-04.04. – MIAMI (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 5 381 235 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Onsz DZSABÚR (tunéziai)
7:5, 6:3
Selejtező, Második Lucie HRADECKA (cseh) 6:2, 6:3
Főtábla, Első Nicole VAIDISOVA (cseh) 1:6, 6:7 (4-7)
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első DATE-KRUMM K., Ka. PLISKOVA (japán, cseh) 6:2, 6:7 (5-7), 13-11
Második A. KUDRJAVCEVA, A. PAVLJUCSENKOVA (orosz) 6:1, 6:3
Negyeddöntő V. DUSEVINA, M. J. MARTÍNEZ SÁNCHEZ (orosz, spanyol) 6:1, 6:2
Elődöntő M. HINGIS, S. MIRZA (svájci, indiai) 2:6, 4:6

 

03.09.-03.22. – INDIAN WELLS (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 5 381 235 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Allie KIICK (amerikai)
6:3, 6:2
Selejtező, Második Alison VAN UYTVANCK (belga) 4:6, 2:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. NICULESCU, A. PANOVA (román, orosz) 6:3, 6:7 (4-7), 9-11

 

02.28.-03.08. – MONTERREY (MEXIKÓ) – 500 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Sachia VICKERY (amerikai)
6:3, 6:1
Selejtező, Második Mariana DUQUE-MARINO (kolumbiai) 6:3, 6:2
Selejtező, Harmadik Katerina BONDARENKO (ukrán) 7:5, 2:6, 6:4
Főtábla, Első Silvia SOLER-ESPINOSA (spanyol) 6:4, 6:3
Főtábla, Második Sara ERRANI (olasz) 3:6, 3:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első L. ARRUABARRENA, R. OLARU (spanyol, román) 4:1-nél Babos feladta

 

02.22.-02.28. – DOHA (KATAR) – 731 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Marina ERAKOVIC (új-zélandi)
6:3, 3:0-nél ERAKOVIC feladta
Selejtező, Második Katyerina KOZLOVA (ukrán) 2:6, 4:6

 

02.13.-02.21. – DUBAJ (EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK) – 2 513 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Alekszandra PANOVA (orosz)
6:4, 6:4
Selejtező, Második Katerina SINIAKOVA (cseh) 6:1, 4:6, 6:1
Főtábla, Első Jelena JANKOVICS (szerb) 3:6, 6:4, 1:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első D. JURAK, O. KALASNYIKOVA (horvát, grúz) 7:6 (7-2), 6:2
Második F. AL-NABANI, M. BARTHEL (ománi, német) 6:1, 6:2
Negyeddöntő M. NICULESCU, A. PANOVA (román, orosz) 7:6 (8-6), 6:4
Elődöntő C. GARCIA, K. SREBOTNIK (francia, szlovén) 3:6, 6:1, 10-5
Döntő G. MUGURUZA, C. SUAREZ NAVARRO (spanyol) 6:3, 6:2

 

02.07.-02.15. – ANTWERPEN (BELGIUM) – 731 000 DOLLÁR (WTA), FEDETT PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Katerina BONDARENKO (ukrán)
3:6, 6:3, 3:6

 

02.04.-02.07. – BUDAPEST – FED-KUPA, EURO-AFRIKAI ZÓNA, I-ES CSOPORT (ITF) – EGYES (FEDETT PÁLYA)
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Alekszandra KRUNICS (szerb)
6:7 (6-8), 6:0, 6:7 (5-7)
Második Patricia MAYR-ACHLEITNER (osztrák) 1:0-nál MAYR-ACHLEITNER betegség miatt feladta
PÁROS JANI Réka és BONDÁR Anna oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első I. JOROVICS, A. KRUNICS (szerb) 4:6, 7:6 (7-2), 6:2
Második J. GRABHER, S. KLEMENSCHITZ (osztrák) 7:6 (7-2), 6:2

 

 

01.19.-02.01. – MELBOURNE, AUSTRALIAN OPEN (AUSZTRÁLIA, GRAND SLAM-VERSENY), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
Barbora ZAHLAVOVA-STRYCOVA (cseh)
4:6, 4:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első B. JOVANOVSZKI, K. PITER (szerb, lengyel) 6:1, 6:3
Második B. MATTEK-SANDS, L. SAFAROVA (amerikai, cseh) 6:4, 6:7 (2-7), 4:6
VEGYESPÁROS – az amerikai Eric BUTORAC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első S. MIRZA, B. SOARES (indiai, brazil) 1:6, 6:4, 3-10

 

01.09.-01.16. SYDNEY (AUSZTRÁLIA) 731 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Selejtező, Első
Yanina WICKMAYER (belga)
3:6, 6:1, 6:2
Selejtező, Második Marina ERAKOVIC (új-zélandi)
6:2, 6:4
Selejtező, Harmadik Polona HERCOG (szlovén) 6:3, 6:7 (5-7), 2:6
PÁROS – a francia Kristina MLADENOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. KRAJICEK, B. ZAHLAVOVA-STRYCOVA (holland, cseh) 4:6, 6:3, 10-4
Negyeddöntő C. GARCIA, K. SREBOTNIK (francia, szlovén) 3:6, 6:3, 10-8
Elődöntő R. KOPS-JONES, A. SPEARS (amerikai) 7:6 (7-3), 6:7 (2-7), 8-10

 

01.04.-01.10. SENCSEN (KÍNA) 500 000 DOLLÁR (WTA), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ
ELLENFÉL
EREDMÉNY
Első
VANG Csiang (kínai)
6:7 (4-7), 6:1, 6:4
Második Zarina DIJASZ (kazah) 3:6, 4:6