Eredményei: 2012

Az első egyéni és páros WTA-diadal éve.

09.28.-10.07. – PEKING (KÍNA) – 4 828 050 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első ARN Gréta 2:6, 5:7
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első V. DUSEVINA, A. ROSOLSKA (orosz, lengyel) 2:6, 2:6

 

09.21.-09.29. – TOKIÓ (JAPÁN) – 2 168 400 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Nyina BRATCSIKOVA (orosz) 2:6, 2:6

 

09.17-09.22. – KANTON (KÍNA) – 220 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Bojana JOVANOVSZKI (szerb) 1:6, 3:6
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Jen Ce, Csang Ling (kínai, hongkongi) 4:6, 1:6

 

08.27-09.09. – NEW YORK, US OPEN (EGYESÜLT ÁLLAMOK, GRAND SLAM-VERSENY), KEMÉNY PÁLYA, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Johanna KONTA (brit) 2:6, 5:7
PÁROS (az amerikai Sloane STEPHENS oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első J. HUSAROVA, M. RYBARIKOVA (szlovák) 7:5, 4:6, 2:6

 

08.17-08.25. – NEW HAVEN  (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 637 000 DOLLÁR (WTA),  EGYES, KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Alla KUDRJAVCOVA (orosz) 5:7, 6:3, 6:4
Selejtező, Második Akgul AMANMURADOVA (üzbég) 6:3, 6:4
Selejtező, Harmadik Sachia VICKERY (amerikai) 2:6, 6:4, 6:4
Főtábla, Első Andrea PETKOVIC (német) 3:6, 7:5, 5:7
PÁROS (az amerikai Sloane STEPHENS oldalán)
Első K. SREBOTNIK, CSENG Csie (szlovén, kínai) 3:6, 4:6

 

08.11-08.19. – CINCINNATI (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 2 168 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Leszja CURENKO (ukrán) 6:2, 6:4
Selejtező, Második Madison KEYS (amerikai) 3:6, 0:6
Főtábla, Első (szerencsés vesztesként) Varvara LEPCHENKO (amerikai) 7:6 (7-4), 6:4
Főtábla, Második Angelique KERBER (német) 6:3, 1:6, 2:6

 

08.04-08.13. – MONTREAL (KANADA) – 2 168 000 DOLLÁR (WTA), EGYES,  KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Natalie GRANDIN (dél-afrikai) 7:5, 7:6 (7-3)
Selejtező, Második Lauren DAVIS (amerikai) 3:6, 6:4, 6:3
Selejtező, Harmadik Johanna LARSSSON (svéd) 4:6, 6:4, 6:4
Főtábla, Első Mona BARTHEL (német) 4:6, 7:5, 6:7 (5-7)
PÁROS (a görög Eleni DANIILIDU oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. PAVLJUCSENKOVA, L. SAFAROVA (orosz, cseh) 1:6, 6:3, 9-11

 

07.27-08.12. – XXX. OLIMPIAI JÁTÉKOK (WIMBLEDON, ANGLIA) , FŰ, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Galina VOSZKOBOJEVA (kazah) 6:4, 6:2
Második Angelique KERBER (német) 1:6, 1:6
PÁROS (SZÁVAY ÁGNES oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. HLAVACKOVA, L. HRADECKA (cseh) 1:6, 7:6 (7-5), 2:6

 

06.25-07.08. – WIMBLEDON (ANGLIA, GRAND SLAM-VERSENY) , FŰ, EGYES
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Melanie OUDIN (amerikai) 6:4, 4:6, 6:3
Második Nagyja PETROVA (orosz) 4:6, 7:6 (7-3), 7:9
PÁROS (az olasz Alberta BRIANTI oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. KIRILENKO, N. PETROVA (orosz) 3:6, 0:6

 

06.18.-06.23. – EASTBOURNE (ANGLIA) – 637 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Lucie SAFAROVA (szlovák) 6:3, 3:6, 6:7 (6-8)
PÁROS (a tajvani HSZIE Szu-Vej oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első K. JANS-IGNACIK, A. ROSOLSKA (lengyel) Hszie sérülése miatt mérkőzés nélkül

 

06.11.-06.17. – BIRMINGHAM (ANGLIA) – 220 000 DOLLÁR (WTA), EGYES, FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Alison RISKE (amerikai) 6:4, 4:6, 7:6 (7-2)
Második Irina FALCONI (amerikai) 0:6, 4:6
PÁROS (a tajvani HSZIE Szu-Vej oldalán)
Első L. ROBSON, H. WATSON (brit) 6:2, 0:1 – a britek feladták
Negyeddöntő N. GRANDIN, V. UHLIROVA (dél-afrikai, cseh) 4:6, 6:2, 10-7
Elődöntő CSANG SU-AJ, CSENG CSIE (kínai) Mérkőzés nélkül
Döntő L. HUBER, L. RAYMOND (amerikai) 7:5, 6:7 (2-7), 10-8

 

05.22.-06.10. – PÁRIZS, ROLAND GARROS (FRANCIAORSZÁG, GRAND SLAM-VERSENY), EGYES, SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Szeszil KARATANTCSEVA (kazah) 1:6, 0:6
PÁROS (A tajvani HSZIE Szu-Vej oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. CORNET, V. RAZZANO (francia) 6:3, 6:1
Második S. Errani, R. Vinci (olasz) 4:6, 2:6

 

05.21.-05.26. – STRASBOURG (FRANCIAORSZÁG) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Anasztaszija SZEVASZTOVA 3:0-nál Szevasztova feladta
Második Sloane STEPHENS (amerikai) 2:6, 6:3, 3:6
PÁROS (a tajvani HSZIE Szu-Vej oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első C. PERRIN, M. SAMAJKO (svájci, orosz) 6:1, 6:0
Negyeddöntő A. NAJDENOVA, T. PEREIRA (bolgár, brazil) 6:3, 6:4
Elődöntő N. GRANDIN, V. UHLIROVA (dél-afrikai, cseh) 6:0, 2:6, 10-12

 

05.14.-05.19. – PRÁGA (CSEHORSZÁG) – 100 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Tereza SMITKOVA (cseh) 7:6 (7-4), 7:5
Második Anasztaszija SZEVASZTOVA (lett) 5:7, 3:6

 

05.06.-05.12. – CAGNES-SUR-MER (FRANCIAORSZÁG) – 100 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első CZINK Melinda 6:3, 6:7 (4-7), 2:6
PÁROS (a francia Kristina MLADENOVIC oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első MAROSI Katalin, R. VORACOVA (magyar, cseh) 1:6, 1:6

 

04.30.-05.05. – BUDAPEST (BUDAPEST GRAND PRIX) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első HSZIE Szu-Vej (tajvani) 7:6 (7-4), 4:6, 2:6

 

04.23..-04.29. – FEZ (MAROKKÓ) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Irina-Camelia Begu (román) 6:7 (3-7), 3:6
PÁROS (a luxemburgi Mandy MINELLA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első E. CABEZA CANDELA, L. POUS-TIO (spanyol) 6:3, 6:1
Negyeddöntő O. GOVORCOVA, O. SZAVCSUK (fehérorosz, ukrán) 6:2, 6:2
Elődöntő P. CETKOVSKA, A. PANOVA (cseh, orosz) 7:6 (7-5), 2:6, 6-10

 

04.09..-04.15. – KOPPENHÁGA (DÁNIA) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első DATE-KRUMM Kimiko (japán) 1:6, 7:6 (7-4), 7:5
Második Kaia KANEPI (észt) 5:7, 6:4, 6:7 (2-7)

 

03.05.-03.11. – IRAPUATO (MEXIKÓ) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Aranza SALUT (argentin) 6:3, 6:0
Második Ximena HERMOSO (mexikói) 6:0, 6:1
Negyeddöntő Jana CEPELOVA (szlovák) 6:2, 6:1
Elődöntő Jaroszlava SVEDOVA (kazah) 2:6, 6:7 (5-7)
PÁROS (a portugál Maria Joao KOEHLER oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első N. ABDALA, A. DE LA PENA (mexikói) 2:6, 6:2, 10-3
Negyeddöntő K. BERTENS, R. HOGENKAMP (holland) 6:3, 3:6, 9-11

 

02.27.-03.03. – ACAPULCO (MEXIKÓ) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – PÁROS (SALAK) – a cseh Eva BIRNEROVA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első I. BEGU, A. CORNET (román, francia) 3:6, 1:6

 

02.20.-02.26.. – MONTERREY (MEXIKÓ) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Ximena HERMOSO (mexikói) 6:2, 6:3
Második Sorana CIRSTEA (román) 4:6, 6:4, 6:2
Negyeddöntő Patricia MAYR-ACHLEITNER (osztrák) 6:4, 6:2
Elődöntő Sara ERRANI (olasz) 6:4, 6:7 (3-7), 6:4
Döntő Alexandra CADANTU (román) 6:4, 6:4
PÁROS (az orosz Valerija SZAVINYIH oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első N. BRATCSIKOVA, D. JURAK (orosz, horvát) 4:6, 2:6

 

02.13.-02.19. – BOGOTÁ (KOLUMBIA) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Yuliana LIZARAZO (kolumbiai) 6:0, 6:1
Második Romina OPRANDI (svájci) 7:6 (7-5), 6:4
Negyeddöntő Jaroszlava SVEDOVA (kazah) 6:4, 6:4
Elődöntő Alekszandra PANOVA (orosz) 2:6, 3:6
PÁROS (az orosz Valerija Szavinyih oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. ABRAMOVIC, M. PELLETIER (horvát, kanadai) 1:6, 6:3, 10-3
Negyeddöntő L. ARRUABARRENA-VECINO, E. CABEZA-CANDELA (spanyol) 6:4, 6:1
Elődöntő E. BIRNEROVA, A. PANOVA (cseh, orosz) 4:6, 7:5, 10-12

 

02.03.-02.09. – EILAT (IZRAEL) – FED-KUPA (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Jasmina TILJIC (boszniai) 4:6, 2:6
Második Johanna LARSSON (svéd) 7:5, 7:5
Harmadik Deszpina PAPAMIHAIL (görög) 6:4, 6:0
PÁROS (1. és 2. mérkőzés JANI RÉKA, 3. mérkőzés MAROSI KATALIN oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első J. STANIVUK, J. TINJIC (boszniai)
6:1, 6:4
Második S. ARVIDSSON, J. LARSSON (svéd) 6:7 (9-11), 6:2, 4:6
Harmadik D. PAPAMIHAIL, A. SZTEFANU (görög) 6:2, 6:4

 

01.12.-01.14. – MELBOURNE (AUSZTRÁLIA) – AUSTRALIAN OPEN  (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA), SELEJTEZŐ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Margalita CSAKNASVILI (grúz) 6:2, 6:1
Második Irena PAVLOVIC (francia) 4:6, 6:1, 6:8

 

01.03.-01.08. – CSÜANCSOU (KÍNA) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Hszi-nun HAN (kínai) 6:1, 6:4
Második KIM Szo-jung (dél-koreai) 6:2, 6:1
Negyeddöntő Suaj CSANG (kínai) 6:3, 6:3
Elődöntő Ji-Miao CSOU (kínai) 6:4, 6:2
Döntő DATE-KRUMM Kimiko (japán) 3:6, 3:6
PÁROS (az izraeli Julia GLUSHKO oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első J. LU, H. LU (kínai) 1:6, 7:6 (8-6), 11-9
Negyeddöntő W. LIU, S. SZUN (kínai) 5:7, 6:4, 5-10