Eredményei: 2011

Egyre több a remek siker egyesben és párosban.

11.22.-11.27. – HELSINKI (FINNORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Alize LIM (francia) 6:3, 6:3
Második Nicole ROTTMAN (osztrák) 6:2, 6:4
Negyeddöntő Amra SADIKOVIC (svájci) 6:4, 6:4
Elődöntő Annika BECK (német) 6:4, 6:4
Döntő Jana CEPELOVA (szlovák) 6:3, 6:1
PÁROS – az ukrán Irina BURJACSOK oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első D. AFANASZJEVA, L. VASZILJEVA (orosz) 6:2, 6:2
QuarterDöntő J. HYOTY, A. SILLANPAA (finn) 6:0, 6:2
Elődöntő M. BUZARNESCU, V. SZOLOVJEVA (román, orosz) 6:2, 6:2
Döntő J. HUSAROVA, E. LAINE (szlovák, finn) 7:5, 5:7, 9-11

 

11.15.-11.20. – POZSONY (SZLOVÁKIA) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Andrea Roxana VAIDEANU (román) 6:2, 6:1
Második Naomi BROADY (brit) 5:7, 7:6 (7-4), 7:6 (9-7)
Negyeddöntő Darja GAVRILOVA (orosz) 6:2, 6:2
Elődöntő Karolina PLISKOVA (cseh) 6:4, 4:6, 6:7 (4-7)
PÁROS – JANI RÉKA-LUCA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. HONCOVA, Z. LUKNAROVA (szlovák) 2:6, 5:7

 

10.31.-11.06. – TORONTO (KANADA) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Nathalia ROSSI (brazil) 6:2, 6:1
Második Nicole ROTTMAN (osztrák) 6:3, 6:3
Negyeddöntő Mandy MINELLA (luxemburgi) 6:4, 6:1
Elődöntő Amra SADIKOVIC (svájci) 3:6, 5:7
PÁROS – az amerikai Jessica PEGULA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első E. ABANDA, K. SURIK (kanadai, amerikai) 7:6 (7-0), 6:0
Negyeddöntő M. ABRAMOVIC, M. ALVES (horvát, brazil) 6:3, 6:3
Elődöntő E. BOUCHARD, A. FINK (kanadai, amerikai) 7:5, 6:1
Döntő G. DABROWSKI, M. PELLETIER (kanadai) 5:7, 7:6 (7-5), 4-10

 

10.24.-10.30. – SAGUENAY (KANADA) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Gabriela DABROWSKI (kanadai) 6:3, 6:1
Második Eugenie BOUCHARD (kanadai) 6:2, 6:4
Negyeddöntő Irina BURJACSOK (ukrán) 6:3, 6:3
Elődöntő Mirjana LUCIC (horvát) 1:6, 6:3, 7:6 (7-4)
Döntő Julia BOSERUP (amerikai) 7:6 (9-7), 6:3
PÁROS – az amerikai Jessica PEGULA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első E. ABANDA, K. SURIK (kanadai) 4:6, 6:1, 10-4
QuarterDöntő E. ROUTLIFFE, C. ZHAO (kanadai) 3:6, 6:3, 10-7
Elődöntő S. FICHMAN, S. SUN (kanadai) 6:4, 3:6, 12-10
Döntő G. DABROWSKI, M. PELLETIER (kanadai) 6:4, 6:3

 

10.18.-10.23. – ROCK HILL (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Madison BRENGLE (amerikai) 2:6, 4:6
PÁROS – a horvát Alja TOMLJANOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első J. CAKO, K. HARDEBECK (amerikai) 6:4, 6:4
Negyeddöntő D. COLLINS, S. NAUTA (amerikai) 6:4, 6:2
Elődöntő M. BRENGLE, G. PAZ (amerikai, venezuelai) 7:5, 4:6, 5-10

 

10.11.-10.16. – TROY (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Ahsha ROLLE (amerikai) 6:7 (5-7), 6:4, 5:7
PÁROS – a horvát Alja TOMLJANOVIC oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. HARKINS, A. ROLLE (amerikai) 6:3, 6:2
Negyeddöntő A. GABUJEVA, Y. LIZARAZO (orosz, kolumbiai) 6:3, 6:4
Elődöntő V. LEPCHENKO, M. WASHINGTON (amerikai) 6:7 (2-7), 2:6

 

 

10.04.-10.09. – KANSAS CITY (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Monica PUIG (Puerto Ricói) 2:6, 4:6
PÁROS – az orosz Valerija SZAVINYIH oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első J. BOSERUP, M. EJDESGAARD (amerikai, dán) 6:3, 6:4
QuarterDöntő M. ABRAMOVIC, E. HRDINOVA (horvát, cseh) 2:6, 6:7 (4-7)

 

09.27.-10.02. – LAS VEGAS (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Irena PAVLOVIC (francia) 7:6 (7-5), 6:4
Második Alexa GLAATCH (amerikai) 6:2, 2:6, 2:6
PÁROS – a szlovén Petra RAMPRE oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. HARKINS, A. ROLLE (amerikai) 4:6, 3:6

 

09.13.-09.18. – MESTRE (OLASZORSZÁG)– 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Irina BURJACSOK (ukrán) 6:2, 6:1
Második Garbine MUGURUZA (spanyol) 6:2, 5:7, 3:6
PÁROS – a lengyel Magda LINETTE oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Negyeddöntő G. GATTO MONTICONE, F. QUERCIA (olasz) 6:4, 6:3
Elődöntő J. HUSAROVA, R. VORACOVA (szlovák, cseh) 6:3, 6:2
Döntő V. IVAKNYENKO, M. MELNYIKOVA (ukrán, orosz) 4:6, 5:7

 

09.05.-09.11. – PODGORICA (MONTENEGRÓ) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Ana VRLJIC (horvát) 3:0 – Vrljic feladta
Második Katarzyna KAWA (lengyel) 4:6, 6:2 – Kawa feladta
Negyeddöntő Paula ORMAECHEA (argentin) 4:6, 6:2, 5:7

 

 

 

08.23.-08.26. NEW YORK (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – US OPEN (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Stephanie FORETZ-GACON (francia) 5:7, 5:7

 

07.26.-07.31. – VIGO (SPANYOLORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Sandra SOLER SOLA (spanyol) 6:2, 3:6, 5:7

 

07.19.-07.24. – LA CORUNA (SPANYOLORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Silvia FUENTES- PEREZ (spanyol) 6:0, 6:4
Második Rocio DE LA TORRE-SANCHEZ (spanyol) 6:1, 6:4
Negyeddöntő Irena PAVLOVIC (francia) 6:4, 6:2
Elődöntő Gail BRODSKY (amerikai) 7:5, 6:7 (4-7), 1:6
PÁROS – a francia Victoria LARRIERE oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. CARRERAS, I. RAPISARDA-CALVO (brit, spanyol) 6:4, 7:6 (7-4)
Negyeddöntő EGUCSI M., ISIZU S. (japán) 7:5, 6:7 (6-8), 10-8
Elődöntő E. BILLETT, K. FILIPPOU (ausztrál) 6:3, 6:3
Döntő L. COSTAS-MOREIRA, I. FERRER-SUAREZ (spanyol) 7:5, 6:3

 

07.04.-07.10. – BUDAPEST (MAGYARORSZÁG) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Anna Giulia REMONDINA (olasz) 6:3, 7:6 (7-4)
Második Roberta VINCI (olasz) 6:4, 5:7, 2:6
PÁROS – MAROSI KATALIN oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. MEDINA-GARRIGUES, A. ROSOLSKA (spanyol, lengyel) 6:4, 1:6, 8-10

 

06.28.-07.03. – STUTTGART (NÉMETORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Romana Caroline TABAK (Slovakian) 6:3, 7:6 (7-1)
Második Annalisa BONA (olasz) 6:2, 4:6, 6:4
Negyeddöntő Annika BECK (német) 6:4, 2:6, 6:4
Elődöntő Evelyn MAYR (olasz) 6:2, 6:3
Döntő Korina PERKOVIC (Német) 1:6, 6:2, 6:3

 

06.20.-06.25. – KRISTINEHAMN (SVÉDORSZÁG) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Gail BRODSKY (amerikai) 7:5, 6:4
Második Elena BOGDAN (román) 6:3, 6:3
Negyeddöntő Isabella HOLLAND (ausztrál) 6:2,6:2
Elődöntő Alexandra CADANTU (román) 6:2, 3:6, 2:6
PÁROS – az orosz Kszenyija LIKINA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. HAMLIN, C. ROHDE-MOE (norvég) 6:1, 6:3
QuarterDöntő A. CADANTU, N. CLERICO (román, olasz) 3:6, 7:5, 10-6
Elődöntő U. EIKERI, I. KREMEN (norvég, fehérorosz) 6:3, 6:0
Döntő M. JUGICS-SZALKICS, E. LAINE (boszniai, finn) 4:6, 4:6

 

06.13.-06.18. – ASZTANA (KAZAHSZTÁN) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Diana ISZAJEVA (orosz) 6:0, 6:3
Második Tamara CSUROVICS (szerb) 6:1, 6:1
Negyeddöntő Ekaterina JASINA (orosz) 6:2, 6:2
Elődöntő Veronika KAPSAJ (ukrán) 6:4, 6:2
Döntő Tadeja MAJERIC (szlovén) 6:0, 6:2

 

05.10.-05.15. – RALEIGH (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Chieh Yu HSIEH (amerikai) 6:4, 6:2
Második Petra RAMPRE (szlovén) 4:6, 2:6
PÁROS – a brit Melanie SOUTH oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első C. NAGLE, A. WEINHOLD (amerikai) 2:6, 2:6

 

05.03.-05.08. – INDIAN HARBOUR BEACH (EGYESÜLT ÁLLAMOK)  – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Julie DITTY (amerikai) 6:2, 6:4
Második Jessica PEGULA (amerikai) 1:6, 6:7 (4-7)
PÁROS – a brit Melanie SOUTH oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első CZINK MELINDA V. SZOLOVJEVA (magyar, orosz) 7:6 (7-4), 7:5
Negyeddöntő I. FALCONI, A. RISKE (amerikai) 6:4, 6:7 (5-7), 11-9
Elődöntő C. FUSANO, A. GLATCH (amerikai) 2:6, 5:7

 

04.26.-05.01. – CHARLOTTESVILLE (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – 50 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Jessica PEGULA (amerikai) 1:6, 7:5, 7:5
Második Edina GALLOVITS-HALL (román) 2:6, 2:6
PÁROS – az orosz Valeria SZOLOVJEVA oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első E. HRDINOVA, L. WIENEROVA (cseh, szlovák) 2:6, 2:6

 

03.22.-03.27. – BATH (NAGY-BRITANNIA) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Marta DOMACHOWSKA (lengyel) 6:7 (3-7), 3:6
PÁROS – a luxemburgi Anne KREMER oldalán
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első T. MOORE, K. O’BRIEN (brit) 6:1, 7:6 (7-3)
Negyeddöntő E. LAINE, M. SOUTH (finn, brit) 6:2, 7:5
Elődöntő L. BROWN, F. STEPHENSON (brit) 6:0, 7:5
Döntő M. DOMACHOWSKA, K. PITER (lengyel) 7:6 (7-5), 6:2

 

03.08.-03.13. – IRAPUATO (MEXIKÓ) – 25 000 DOLLÁR (ITF) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Anna FLORIS (olasz) 6:3, 6:3
Második Kristina MLADENOVIC (francia) 6:3, 2:6, 3:6
PÁROS – az ausztrál Johanna KONTA oldalán
Első M. IRIGOYEN, F. MOLINARO (argentin) 3:6, 6:4, 10-4
QuarterDöntő B. BOTTO, L. THORPE (perui, francia) 3:6, 6:3, 11-9
Elődöntő J. COIN, A. LIM (francia) 6:3, 6:3
Döntő M. HARKINS, N. ROTTMANN (amerikai, ausztrál) 6:3, 6:4

 

02.26.-02.28. – MONTERREY (MEXIKÓ) – 220 000 DOLLÁR (WTA) – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, Első Aleksandra WOZNIAK (kanadai) 4:6, 5:7

 

 

02.04.-02.09. – EILAT (IZRAEL) – FED KUPA – EGYES (KEMÉNY PÁLYA)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Alexandra DULGHERU (román) 1:6, 1:6
Második Michaella KRAJICEK (holland) 2:6, 3:6
Harmadik Irina KUZMINA (lett) 6:3, 6:4
PÁROS – ARN Gréta és JANI Réka-Luca oldalán
Első C. DINU, A. DULGHERU (román) 7:5, 6:1
Harmadik L. DEKMEIJERE, I. KUZMINA (lett) 6:4, 6:3