Eredményei: 2010

A felnőttek között is egyre több a szép siker.

11.30.-12.05. – BENDIGO (AUSZTRÁLIA) – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Isabella HOLLAND (ausztrál) 6:7 (4-7), 6:4, 6:4
Második Alicia MOLIK (ausztrál) 6:0, 3:6, 7:5
Negyeddöntő SZEMA Erika (japán) 6:2, 6:3
Elődöntő Tammi PATTERSON (ausztrál) 6:4, 3:6, 6:2
Döntő Elica KOSZTOVA (bolgár) 3:6, 6:3, 7:5
PÁROS (a brit Melanie SOUTH oldalán)
Első forduló
D. DOMINIKOVIC, J. MOORE (ausztrál) 6:3, 7:6 (7-4)
Negyeddöntő SZEMA E., SZEMA J. (japán) 6:3, 7:6 (9-7)
Elődöntő A. FINK, C. WHORISKEY (amerikai) 6:4, 7:5
Döntő J. GROTH, J. HOPPER (ausztrál) 6:3, 6:2

 

 

11.23.-11.28. – TRARALGON (AUSZTRÁLIA) – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első SZEMA Erika (japán) 6:1, 6:4
Második Tammi PATTERSON (ausztrál) 6:3, 6:2
Negyeddöntő Jarmila GROTH (ausztrál) 3:6, 4:6
PÁROS (a brit Melanie SOUTH oldalán)
Első forduló
T. PATTERSON, A. ROGOWSKA (ausztrál) 6:3, 6:3
Negyeddöntő G. DE WAEL, M. WEJNERT (ausztrál) 6:3, 2:6, 10-6
Elődöntő D. DOMINIKOVIC, J. MOORE (ausztrál) 7:5, 6:4
Döntő J. GROTH, J. HOPPER (ausztrál) 6:3, 6:2

 

11.16.-11.21. – WELLINGTON (ÚJ-ZÉLAND) – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Julia GLUSHKO (izraeli) 7:6 (7-4), 6:2
Második SZEMA Erika (japán) 6:4, 3:6, 2:6
PÁROS (az ausztrál Tammi PATTERSON oldalán)
Első forduló
G. BRODSKY, A. ROGYIONOVA (amerikai, orosz) 6:4, 6:2
Negyeddöntő E. GEORGATU, J. GLUSHKO (görög, izraeli) 6:4, 3:6, 10-4
Elődöntő IIDZSIMA K., SZEMA E. (japán) 7:6 (9-7), 1:6, 10-3
Döntő J. GROTH, J. HOPPER (ausztrál) 6:3, 6:2

 

11.09.-11.15. – ESPERANCE (AUSZTRÁLIA) – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, első Anneliese TEPPER (ausztrál) 6:4, 7:6 (15-13)
Selejtező, második Alenka HUBACEK (ausztrál) 4:6, 6:7 (5-7)
PÁROS (a brit Melanie SOUTH oldalán)
Első forduló
M. ABRAMOVIC, M. GOJNEA (ausztrál, román) 4:6, 6:7 (4-7)

 

11.02.-11.07. – KALGOORLIE (AUSZTRÁLIA) – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Tammi PATTERSON (ausztrál) 6:3, 6:0
Második Isabella HOLLAND (amerikai) 6:4, 2:6, 6:7 (3-7)
PÁROS (az ausztrál Monika WEJNERT oldalán)
Első forduló
C. BUYUKAKCAY, J. GLUSHKO (török, izraeli) 6:2, 6:3
Negyeddöntő A. HUBACEK, R. LETCHER (ausztrál) 6:4, 6:3
Elődöntő I. BEGU, M. BUZARNESCU (román) 7:5, 7:6 (7-5)
Döntő D. DOMINIKOVIC, J. MOORE (ausztrál) 4:6, 6:2, 6-10

 

07.13.-07.17. – WOKING (NAGY-BRITANNIA) – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első INOUE Mijabi (japán) 4:6, 6:2, 6:0
Második Sania MIRZA (indiai) 6:4, 6:4
Negyeddöntő Laura ROBSON (brit) 6:3, 3:6, 7:6 (7-3)
Elődöntő Nigina ABDURAJMOVA (üzbég) 7:5, 6:3
Döntő Katie O’BRIEN (brit) 7:5, 6:4
PÁROS (a finn Emma LAINE oldalán)
Első forduló
T. MOORE, L. WHYBOURN (brit) 6:1, 6:3
Negyeddöntő N. CAVADAY, A. SMITH (brit) 6:4, 4:6, 10-5
Elődöntő INOUE M., ISIZU S. (japán) 6:2, 6:4
Döntő J. RAE, E. STARR (brit, ausztrál) 6:2, 6:2

 

07.05.-07.11. – BUDAPEST – 220 EZER DOLLÁR (WTA) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első BACSINSZKY Tímea (svájci) 4:6, 2:6

 

06.08.-06.13.  – BUDAPEST – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Deeon MLADIN (ausztrál) 6:2, 6:3
Második Dia JEVTIMOVA (bolgár) 7:6 (7-5), 6:4
Negyeddöntő Lenka WIENEROVA  (szlovák) 6:2, 6:2
Elődöntő Florencia MOLINERO (argentin) 7:6 (8-6), 6:2
Döntő Mathilde JOHANSSON (francia) 7:6 (7-4), 1:6, 0:6

 

05.10.-05.16.  – PRÁGA (CSEHORSZÁG) – 50 EZER DOLLÁR (ITF) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Jelena BOVINA (orosz) 7:5, 7:6 (7-3)
Második Masa ZEC-PESKIRIC (szlovén) 1:6, 7:6 (8-6), 5:7
PÁROS (a finn Emma LAINE oldalán)
Első forduló
N. LUFT, M. TUMOVA (német, cseh) 6:2, 6:0
Negyeddöntő J. BOVINA, D. KUSZTOVA (orosz, fehérorosz) 4:6, 1:6

 

05.04.-05.09. – EDINBURGH (NAGY-BRITANNIA) – 10 EZER DOLLÁR (ITF) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Eleanor DEAN (brit) 7:6 (13-11), 6:3
Második Mhairi BROWN (brit) 6:2, 6:3
Negyeddöntő Carolina PILLOT (olasz) 6:1, 6:3
Elődöntő Jana JANDOVA (cseh) 6:2, 6:1
Döntő Tara MOORE (brit) 6:2, 6:2
PÁROS (a brit Tara MOORE oldalán)
Első forduló
erőnyerő
Negyeddöntő A. FITZPATRICK, J. REN (brit) 3:0-nál feladták
Elődöntő M. BROWN, S. VICKERS (brit) 6:2, 7:5
Döntő A. ELLIOTT, J. RAE (brit) 6:7 (5-7), 4:6

 

03.24.-03.28  – JERSEY (NAGY-BRITANNIA) – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Johanna LARSSON (svéd) 3:4-nél Babos feladta

 

02.02.02.07.  – BURNIE (AUSZTRÁLIA) – 25 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Monika WEJNERT (ausztrál) 7:5, 4:6, 6:4
Második CSI J. (kínai) 0:6, 6:1, 1:6
PÁROS (az orosz Anna MARENKO oldalán)
Első forduló
N. BARBIR, E, BILLETT (ausztrál) 6:1, 6:1
Negyeddöntő A. SHEMON, K. WLODARCZAK (ausztrál) 6:4, 6:3
Elődöntő T. CALDERWOOD, M. WEJNERT (ausztrál) 4:6, 6:3, 10-7
Döntő J. MOORE, A. ROGYIONOVA (ausztrál, orosz) 2:6, 4:6