Eredményei: 2010 (junior)

Eredményei: 2010 (junior)

A három Grand Slam-diadal szezonja.

09.05.-09.12. – NEW YORK (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – US OPEN – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első JANG Csi (kínai) 4:6, 6:3, 6:2
Második Julia PUTYINCEVA (orosz) 5:7, 3:6
PÁROS (az amerikai Sloane STEPHENS oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első L. DAVIS, U. EIKERI (amerikai, norvég) 6:0, 6:0
Második E. GOLDFELD, C. VAN NGUYEN (amerikai) 6:4, 6:2
Negyeddöntő N. GIBBS, K. MCPHILLIPS (amerikai) 6:2, 6:2
Elődöntő D. GAVRILOVA, I. KROMACSEVA (orosz) 6:2, 7:5
Döntő A. MESTACH, S. NJIRIC (belga, horvát) Mérkőzés nélkül győzött BABOS TÍMEA, S. STEPHENS

 

 

08.15.-08.21. – SINGAPORE (SZINGAPÚR) – IFJÚSÁGI OLIMPIA – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Szofia KOVALEC (ukrán) 6:1, 6:2
Második Chantal SKAMLOVA (szlovák) 7:5, 6:3
Negyeddöntő Julia PUTYINCEVA (orosz) 6:1, 6:3
Elődöntő CSENG Szaj-szaj (kínai) 4:6, 1:6
A 3. helyért Jana CEPELOVA (szlovák) 2:6, 5:7
PÁROS (a belga An-Sophie MESTACH oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első N. RASOLOMALALA, Z. RAZAFIMATRATRA (madagaszkári) 6:1, 6:3
Negyeddöntő ISIZU S., E. MUTAGUCSI (japán) 4:6, 6:3, 14-12
Elődöntő DANG H., CSENG S. (kínai) 6:3, 3:6, 7-10
A 3. helyért D. GAVRILOVA, J. PUTINCEVA (orosz) 6:2, 6:2

 

 

07.19.-07.25. – KLOSTERS (SVÁJC) – IFJÚSÁGI EURÓPA-BAJNOKSÁG – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Alekszandra MITROVSZKA (bolgár) 6:4, 6:3
Harmadik Garbine MUGURUZA-BLANCO (spanyol) 4:6, 6:7 (3-7)
PÁROS (SUSÁNYI ZSÓFIA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második N. NAGODE, M. SMIC (szlovén) 3:6, 6:0, 10-8
Harmadik M. MAROZAVA, P. PEKOVA (fehérorosz) 6:3, 6:2
Negyeddöntő E. BURGIC, A. HUSARIC (boszniai) 3:6, 6:2, 11-9
Elődöntő D. SCHUURS, S. VAN DER SAR (holland) 6:3, 3:6, 7-10

 

 

06.26.-07.04. – WIMBLEDON (NAGY-BRITANNIA) – THE JUNIOR CHAMPIONSHIPS – FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első OMAE Akiko (japán) 6:3, 3.6, 6:4
Második Aliakszandra SZASZNOVICS (fehérorosz) 6:3, 6:4
Harmadik Sloane STEPHENS (amerikai) 2:6, 6:3, 6:8
PÁROS (az amerikai Sloane STEPHENS oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első L. BROWN, L. ROBSON (brit) 6:1, 6:4
Második E. BOUCHARD, U. EIKERI (kanadai, norvég) 1:6, 6:2, 6:3
Negyeddöntő A. MESTACH, S. NJIRIC (belga, horvát) 7:5, 6:2
Elődöntő V. CEPEDE ROIG, C. DINU (paraguayi, román) 6:1, 6:3
Döntő I. KROMACSEVA, J. SZVITOLINA (orosz) 6:7 (7-9), 6:2, 6:2

 

 

06.20.-06.25. – ROEHAMPTON (NAGY-BRITANNIA) – FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Szanta SIMILINA (orosz) 6:2, 6:1
Második Katy DUNNE (brit) 6:1, 6:4
Harmadik Lucia BUTKOVSKA (szlovák) 5:7, 6:0, 6:0
Negyeddöntő Onsz DZSABUR (tunéziai) 7:5, 6:2
Elődöntő Kristyna PLISKOVA (cseh) 6:3, 6:7 (6-8), 4:6

 

05.30.-06.06. – PÁRIZS (FRANCIAORSZÁG) – ROLAND GARROS – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Ilona KREMEN (fehérorosz) 6:4, 6:2
Második Maria-Teresa TORO-FLOR (spanyol) 3:6, 6:4, 4:6
PÁROS (az amerikai Sloane STEPHENS oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első J. GINIER, M. PONS (francia) 6:2, 6:2
Második A. ESKENAZI, D. KOVINIC (argentin, montenegrói) 6:3, 6:0
Negyeddöntő C. DE BERNARDI, L. JEANJEAN (francia) 6:3, 6:0
Elődöntő M. GRAGE, CSENG S. (dán, kínai) 6:0, 6:1
Döntő L. ARRUABARRENA-VECINO, M.-T. TORO-FLOR (spanyol) 6:2, 6:3

 

 

05.-17.-05.23. – BONFIGLIO (OLASZ) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Danka KOVINIC (montenegrói) 6:4, 6:3
Második Andrea GAMIZ (venezuelai) 6:2, 6:1
Harmadik Nastassja BURNETT (olasz) 6:3, 3:6, 5:7

 

 

01.24.-01.30. – MELBOURNE (AUSZTRÁLIA) – AUSTRALIAN OPEN – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Ashling SUMNER (ausztrál) 6:1, 7:6 (7-2)
Második Sandra ZANIEWSKA (lengyel) 1:6, 6:4, 6:1
Harmadik Anna Arina MARENKO (orosz) 6:4, 6:7 (2-7), 6:1
Elődöntő Krystina PLISKOVA (cseh) 4:6, 6:4, 5:7
PÁROS (a kanadai Gabriela DABROWSKI oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első HONG S., OZAKI R. (dél-koreai, japán) 6:3, 6:1
Második K. PLISKOVA, K. PLISKOVA (cseh) 6:4, 7:6 (8-6)
Negyeddöntő E. GOLDFELD, M. KEYS (amerikai) 4:6, 6:3, 11-9
Elődöntő U. EIKERI, C. SILVA (norvég, chilei) 7:5, 6:2
Döntő J. CEPELOVA, C. SKAMLOVA (szlovák) 6:7 (1-7), 2:6

 

 

01.15.-01.20 – TRARALGON (AUSZTRÁLIA) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Kanyapat NARATTANA (thaiföldi) 6:3, 6:4
Második OZAKI Risa (japán) 6:3, 6:1
Harmadik Anna-Lena FRIEDSAM (német) 6:2, 7:6 (7-3)
Negyeddöntő Julia PUTYINCEVA (orosz) 7:5, 2:6, 6:2
Elődöntő Chantal SKAMLOVA (szlovák) 6:3, 4:6, 6:4
Döntő ISIZU Szacsie (japán) 6:2, 6:3
PÁROS (a chilei Camila SILVA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első DANG H., DIAN R. (kínai) 6:3, 6:0
Második P. KANIA, A.-A. MARENKO (lengyel, orosz) 6:4, 6:4
Negyeddöntő M. ZANEVSZKA, S. ZANIEWSKA (ukrán, lengyel) 6:3, 2:6, 7-10