Eredményei: 2009

Bemutatkozás, immár a pénzdíjas versenyeken is.

11.11.-11.15. – JERSEY (NAGY-BRITANNIA) – 10 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Elixane LECHEMIA (francia) 6:1, 7:6 (8-6)
Második Sztamatia FAFALIU (görög) 6:3, 6:2
Negyeddöntő Stephanie VONGSOUTHI (francia) 6:3, 6:4
Elődöntő Kinnie LAISNE (francia) 6:4, 6:3
Döntő Matea MEZAK (horvát) 2:6, 3:6
PÁROS (a dán Malou EJDESGAARD oldalán)
Első forduló erőnyerő
Negyeddöntő K. KOWAK, A. THOMPSON (német, 6:3, 6:0
Elődöntő J. REN, J. REN (brit) 6:2, 6:2
Döntő K. BERTENS, D. HARMSEN (holland) 5:7, 5:7

 

 

11.04.-11.08. – SUNDERLAND (NAGY-BRITANNIA) – 10 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Claire LABLANS (holland) 6:3, 6:4
Második Lara MICHEL (svájci) 6:2, 6:2
Negyeddöntő Piia SUOMALAINEN (finn) 6:1, 7:6 (7-3)
Elődöntő Jade CURTIS (brit) 6:3, 6:4
Döntő Matea MEZAK (horvát) 7:6 (7-2), 6:4
PÁROS (a dán Malou EJDESGAARD oldalán)
Első forduló K. NOWAK, A. THOMPSON (német, nigériai) 6:0, 6:1
Negyeddöntő D. HARMSEN, J. VAN BENNEKOM (holland) 4:6, 4:6

 

 

10.07.-10.11. – BARNSTAPLE (NAGY-BRITANNIA) – 50 EZER DOLLÁR (ITF) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, első Olivia SMITH (brit) 6:0, 6:2
Selejtező, második Lena-Marie HOFMANN (német) 2:6, 3:6
PÁROS (a francia Kristina MLADENOVIC oldalán)
Első forduló K. PERVAK, K. PITER (orosz, lengyel) 6:3, 6:4
Negyeddöntő K. ANDERSON, E. LAINE (dél-afrikai, finn) 4:6, 6:3, 8-10)

 

 

07.07.-07.12. – FELIXSTOWE (NAGY-BRITANNIA) – 10 EZER DOLLÁR (ITF) – FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, második Emma FLOOD (norvég) 7:5, 4:6, 6:2
Selejtező, harmadik Francesca LEWIS (brit) 6:3, 6:2
Főtábla, első Marisa GIANOTTI (ausztrál) 6:2, 6:3
Második Elizabeth THOMAS (brit) 7:5, 4:6, 6:2
Negyeddöntő Anna FITZPATRICK (brit) 6:3, 6:3
Elődöntő Jocelyn RAE (brit) 6:3, 4:6, 6:2
Döntő Anna SMITH (brit) 5:7, 6:3, 4:6
PÁROS (a brit Naomi BROADY oldalán)
Első forduló M. GIANOTTI, T. PATTERSON (ausztrál) 6:4, 6:2
Negyeddöntő C. LABLANS, G. LEMMENS (holland, belga) 6:1, 6:4
Elődöntő D. JAKUPOVIC, S. SEKULIC (szlovén, német) mérkőzés nélkül

 

 

05.05.-05.10. – EDINBURGH (NAGY-BRITANNIA) – 10 EZER DOLLÁR (ITF) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Sabrina STEWART (brit) 6:0, 6:1
Második Jennifer REN (brit) 6:3, 6:0
Negyeddöntő Morgane PONS (francia) 6:4, 6:2
Elődöntő Volha GYUKO (fehérorosz) 7:6 (10-8), 6:2
Döntő Naomi BROADY (brit) 6:4, 6:7 (3-7), 7:6 (10-8)
PÁROS (a cseh Zuzana LINHOVA oldalán)
Első forduló erőnyerő
Negyeddöntő L. BROWN, P. SUOMALAINEN (brit, finn) 6:4, 6:0
Elődöntő N. BROADY, E. THOMAS (brit) 2:6, 2:6

 

 

04.28.-05.03. – BOURNEMOUTH (NAGY-BRITANNIA) – 10 EZER DOLLÁR (ITF) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, első Zuzana LINHOVA (cseh) 6:2, 6:3
Selejtező, második Manisha CHOWDHURY (brit) 6:2, 6:3
Főtábla, első Anna ZAJA (német) 6:3, 6:2
Második Samantha VICKERS (brit) 6:0, 6:2
Negyeddöntő Martina CACIOTTI (olasz) 6:2, 6:2
Elődöntő Lena-Marie HOFMANN (német) 7:6 (7-4), 7:6 (7-3)
Döntő Svenja WIEDEMANN (német) 6:4, 3:6, 4:6
PÁROS (a brit Stephanie CORNISH oldalán)
Első forduló L.-M. HOFMANN, A. ZAJA (német) 6:1, 6:0
Negyeddöntő Z. LINHOVA, L. VRSKOVA (cseh) 7:5, 6:0
Elődöntő J. JANDOVA, K. VANKOVA (cseh) 7:6 (7-4), 6:4
Döntő E. LECHEMIA, A. LIM (francia) mérkőzés nélkül