Eredményei: 2009 (junior)

Eredményei: 2009 (junior)

Az első Grand Slam-döntő éve, a Roland Garroson végül még elmaradt a végső siker.

12.07.-12.14. – KEY BISCAYNE (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – ORANGE BOWL – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első CSAO Di (kínai) 6:2, 6:4
Második Nicole GIBBS (amerikai) 6:3, 2:6, 2:6
PÁROS (a francia Kristina MLADENOVIC oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első N. ABBESZ, O. DZSABUR (tunéziai) 6:1, 6:4
Második R. ANDERSON, E. TSAY (amerikai) 6:3, 7:5
Negyeddöntő P. KANIA, A.-A. MARENKO (lengyel, orosz) 3:6, 2:6

 

 

10.19.-10.25. – OSZAKA (JAPÁN) – JUNIOR VILÁGBAJNOKSÁG – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első JAMAMOTO Soko (japán) 6:3, 6:2
Második LI Hua-Csen (tajvani) 6:1, 6:3
Harmadik Kanyapatt NARATTANA (thaiföldi) 6:2, 6:2
Negyeddöntő MUTAGUCSI Emi (japán) 6:3, 6:0
Elődöntő ISIZU Szacsie (japán) 6:1, 6:1
Döntő Kristina MLADENOVIC (francia) 6:7 (5-7), 3:6
PÁROS (a francia Kristina MLADENOVIC oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. BARANSKA, L. DEIGMAN (lengyel, brit) 6:2, 6:0
Második D. BORTHWICK, N. SCOTT (brit, amerikai) 7:5, 6:1
Negyeddöntő MUTAGUCSI E., OMAE A. (japán) 6:2, 6:4
Elődöntő KATO M., TSZUI K. (japán) 6:1, 6:1
Döntő M. GRAGE, CSENG S. (dán, kínai) 6:2, 7:5

 

 

08.31.-09.07. – NEW YORK (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – US OPEN – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Jelena SZVITOLINA (orosz) 6:3, 6:4
Második Lauren DAVIS (amerikai) 6:1, 6:7 (3-7), 4:6
PÁROS (a horvát Alja TOMLJANOVIC oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első F. AL-NABHANI, N. PINTUSOVA (ománi, fehérorosz) 6:3, 6:2
Második J. CAKO, N. GIBBS (amerikai) 6:4, 6:3
Negyeddöntő V. SZOLOVJEVA, M. ZANEVSZKA (orosz, ukrán) 6:4, 1:6, 4-10

 

 

08.30.-09.05. – REPETIGNY (KANADA) – CANADIAN OPEN JUNIOR CHAMPIONSHIPS – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Sina HAAS (német) 6:4, 6:2
Harmadik Luksika KUMKHUM (thaiföldi) 6:4, 7:5
Negyeddöntő OZAKI Risa (japán) 7:6 (7-2), 6:3
Elődöntő Nicole GIBBS (amerikai) 3:6, 6:2, 6:7 (7-9)
PÁROS (a japán INOUE Mijabi oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második G. DABROWSKI, P. ORMAECHEA (kanadai, argentin) 3:6, 6:4, 7-10

 

 

07.21.-07.27. – VILLACH (AUSZTRIA) – JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Lara MICHEL (svájci) 7:6 (7-3), 1:6, 6:4
Harmadik Okszana PAVLOVA (ukrán) 6:3, 7:5
Negyedik Anna BRAZHNIKOVA (svéd) 6:4, 2:6, 6.2
Negyeddöntő Martina KUBICIKOVA (cseh) 6:1, 5:7, 6:1
Elődöntő Elora DABIJA (román) 1:6, 3:6
PÁROS (SUSÁNYI ZSÓFIA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második O. PAVLOVA, G. PIVEN (ukrán) 7:6 (7-4), 5:7, 10-7
Negyeddöntő D. BANOVEC, S. NJIRIC (horvát) 6:3, 6:1
Elődöntő A. BRAZHNIKOVA, H. MELANDER (svéd) 6:4, 6:2
Döntő J. GINIER, K. MLADENOVIC (francia) 2:6, 1:6

 

 

06.28.-07.06. – WIMBLEDON (NAGY-BRITANNIA) – THE JUNIOR CHAMPIONSHIPS – FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Tara MOORE (brit) 6:3, 4:0-nál feladta
Második Vivien JUHASZOVA (szlovák) 6:1, 4:6, 6:0
Harmadik Jana BUCSINA (orosz) 7:5, 6:1
Negyeddöntő Quirine LEMOINE (holland) 2:6, 6:1, 6:4
Elődöntő Noppawan LERTCEEWAKARN (thaiföldi) 2:6, 0:6
PÁROS (a horvát Alja TOMLJANOVIC oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első T. CSUROVICS, A. KRUNICS (szerb) 6:3, 3:6, 6:2
Második I. HOLLAND, C. MCHALE (ausztrál, amerikai) 7:6 (7-5), 2:6, 3:6

 

 

06.21.-06.26. – ROEHAMPTON (NAGY-BRITANNIA) – FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Alexandra CERCONE (amerikai) 6:3, 6:3
Második Malou EJDESGAARD (dán) 6:2, 6:0
Harmadik Tara MOORE (brit) 2:6, 6:3, 6:3
Negyeddöntő Olivia ROGOWSKA (ausztrál) 4:6, 5:7
PÁROS (a horvát Alja TOMLJANOVIC oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első N. GEORGE, C. MATHIS (brit, ausztrál) 6:2, 6:3
Második M. CHOWDHURY, R. SEABORNE (brit) 6:3, 6:0
Negyeddöntő E. BOUCHARD, V. CEPEDE-ROYG (kanadai, paraguayi) 6:0, 6:3
Elődöntő B. CAPRA, A. CERCONE (amerikai) 2:6, 6:0, 10-4
Döntő M. LINETTE, H. WATSON (lengyel), brit) 6:3, 3:6, 6-10

 

 

05.31.-06.07. – PÁRIZS (FRANCIAORSZÁG) – ROLAND GARROS (SALAK)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Hannah JAMES (brit) 7:5, 6:3
Második Kszenija KIRILLOVA (orosz) 6:7 (3-7), 6:2, 7:5
Harmadik Sloane STEPHENS (amerikai) 4:6, 6:2, 4:6
PÁROS (a brit Heather WATSON oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. BURDETTE, O. LEMOINE (amerikai, holland) 6:4, 7:5
Második P. LEJKINA, J. NYIKITYINA (orosz) 6:3, 6:2
Negyeddöntő K. PALIIVETS, C. SIMMONDS (kanadai, dél-afrikai) 6:3, 6:4
Elődöntő K. KIRILLOVA, M. TREVISAN (orosz, olasz) 6:2, 5:7, 10-8
Döntő E. BOGDAN, N. LERTCHEEWAKARN (román, thaiföldi) 6:3, 3:6, 8-10

 

 

05.18.-05.24. – MILÁNÓ (OLASZORSZÁG) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Jekatyerina NYIKITYINA (orosz) 6:3, 6:3
Második Kszenija KIRILLOVA (orosz) 5:7, 2:6
PÁROS (a brit Heather WATSON oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második M. LINETTE, A. ORLIK (lengyel), fehérorosz) 4:6, 6:4, 6-10

 

 

03.30.04.04. – NAGOJA (JAPÁN) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második KOGA Ai (japán) 6:3, 6:4
Harmadik JANG Csi (kínai) 6:3, 6:2
Negyeddöntő OZAKI Risa (japán) 6:1, 6:2
Elődöntő ISIZU Szacsie (japán) 7:5, 6:4
Döntő INOUE Mijabi (japán) 4:6, 6:3, 6:3
PÁROS (a brit Hannah JAMES oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második NINOMIJA M., OMAE A. (japán) 6:3, 7:6 (7-1)
Negyeddöntő HONG S., ZSÜAN T. (dél-koreai, tajvani) 6:4, 6:3
Elődöntő M. EJDESGAARD, S. HAAS (német) 6:0, 6:2
Döntő INOUE M., ISIZU S. (japán) 4:6, 5:7

 

 

03.24.-03.29. – MANILA (FÜLÖP-SZIGETEK) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Abigail TERE-APISAH (pápua-újguineai) 6:2, 2:6, 6:0
Harmadik Nicha LERTPITAKSINCHAI (thaiföldi) 5:7, 6:3, 6:4
Negyeddöntő Grace Sari YSIDORA (indonéz) 6:4, 6:4
Elődöntő Polina LEJKINA (orosz) 2:6, 5:7
PÁROS (a szerb Tamara CSUROVICS oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második D. PAPAMIHAIL, CSENG S.(görög, kínai) 7:6 (9-7), 6:4
Negyeddöntő E. ALLGURIN, P. LEJKINA (svéd, orosz) 6:3, 6:1
Elődöntő CSÜAN T., LIU M. (tajvani, kínai) mérkőzés nélkül

 

 

03.17.-03.22. – KUCHING (MALAJZIA) – ITF JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Prema BHAMBRI (indonéz) 3:6, 6:1, 6:3
Második Ellen ALLGURIN (svéd) 6:3, 7:6 (7-0)
Negyeddöntő Hannah JAMES (brit) 6:4, 6:3
Elődöntő CSENG Szaj-szaj (kínai) 6:4, 6:2
Döntő Tamara CSUROVICS (szerb) 1:1-nél CSUROVICS feladta
PÁROS (a dán Malou EJDESGAARD oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első
Második HSZIE H-V.-LIU M. (tajvani, kínai) mérkőzés nélkül
Negyeddöntő T. CSUROVICS, UPAPONG (szerb, thaiföldi) 3:6, 7:6 (9-7), 10-8
Elődöntő ISIZU S., SEZER M. (japán, török) 6:1, 6:3
Döntő H. JAMES, M. ZANEVSZKA (brit, ukrán) 3:6, 6:3, 10-6

 

 

03.10.-03.16. – NONTHABURI (THAIFÖLD) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Stefanie TAN (szingapúri) 6:4, 6:1
Harmadik Nicha LERTPITAKSINCHAI (thaiföldi) 6:4, 6:4
Negyeddöntő Hannah JAMES (brit) 6:3, 6:1
Elődöntő Grace Sari YSIDORA (indonéz) 6:3, 6:4
Döntő Marina ZANEVSZKA (ukrán) 6:7 (2-7), 2:6
PÁROS (a dán Malou EJDESGAARD oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Negyeddöntő LIU M., J. NYIKITYINA (kínai, orosz) 1:6, 4:6

 

 

01.12.-01.18. – CARACAS (VENEZUELA) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első
Második Flavia NAGAYAMA (brazil) 6:1, 6:1
Harmadik Jekatyerina NYIKITYINA (orosz) 3:6, 6:2, 6:4
Negyeddöntő Amandine HESSE (francia) 6:7 (4-7), 6:4, 6:2
Elődöntő Sofie OYEN (belga) 6:2, 4:6, 6:4
Döntő SUSÁNYI ZSÓFIA 6:4, 6:7 (4-7), 7:6 (11-9)
PÁROS (a francia Amandine HESSE oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első D. OZTÜRK, K. CHING (török, brazil) 6:1, 6:1
Negyeddöntő F. BORGES, N. GEORGE (brazil, brit) 6:4, 6:1
Elődöntő M. FEITAL, SUSÁNYI ZSÓFIA (brazil, magyar) 3:6, 6:1, 10-4
Döntő U. EIKERI, J. NYIKITYINA (norvég, orosz) 6:4, 6:3

 

 

01.05.-01.10. – SAN JOSE (COSTA RICA) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Flavia NAGAYAMA (brazil) 6:2, 6:1
Harmadik Duygu OZTÜRK (török) 6:1, 6:1
Negyeddöntő Amandine HESSE (francia) 4:6, 4:6
PÁROS (a francia Amandine HESSE oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második M. PUIG, P. SCHIPPERS (Puerto Ricó-i, guatemalai) 6:3, 6:1
Negyeddöntő M. BOLIVAR, M. FEITAL (kolumbiai, brazil) mérkőzés nélkül
Elődöntő G. DABROWSKI, SUSÁNYI ZSÓFIA (kanadai, magyar) 3:6, 4:6