Eredményei: 2008 (junior)

Eredményei: 2008 (junior)

Folytatódtak a sikerek egyesben és párosban a korosztályos versenyeken.

2008.12.29.-2009.01.04. – TLALNEPANTLA (MEXIKÓ) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Marisa RUIZ (mexikói) 6:1, 6:0
Második Regina RODRIGUEZ (mexikói) 6:1, 6:0
Harmadik Juliana GAJIC (kanadai) 6:1, 6:3
Negyeddöntő Alejandra GRANILLO (mexikói) 7:6 (7-5), 7:5
Elődöntő Alja TOMLJANOVIC (horvát) 6:7 (6-8), 4:6
PÁROS (az orosz Valerija SZOLOVJEVA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első M. BOLIVAR, F. FARIA (kolumbiai, brazil) 6:3, 6:3
Második N. GIBBS, M. YAJIMA (amerikai) 6:2, 6:4
Negyeddöntő A. CERCONE, K. PALIIVETS (amerikai, kanadai) 4:6, 2:6

 

 

10.06.10.12. – OSZAKA (JAPÁN) – JUNIOR SZUPER-VILÁGBAJNOKSÁG – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Antonella SUSAK (horvát) 6:7, 6:1, 6:2
Második Laura SLATER (brit) 7:6 (7-4), 6:0
Harmadik Amandine HESSE (francia) 6:3, 7:5
Negyeddöntő Ana BOGDAN (román) 2:6, 2:6
PÁROS (a francia Kristina MLADENOVIC oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első MUTAGUCSI E., OMAE A. (japán) 6:2, 6:1
Második BULGAKOVA VASZILISSZA, MIKÓ ZSÓFIA (magyar) 3:6, 6:1, 7:6 (9-7)
Negyeddöntő A. HESSE,  H. JAMES (francia, brit) 6:1, 6:7 (4-7), 7:6 (11-9)
Elődöntő K. ISSARA, N. SAENYAUKHOT (thaiföldi) 6:2, 6:2
Döntő INOUE M., A. JASZAMOTO (japán) 7:6 (8-6), 7:6 (8-6)

 

 

09.23.-09.28 – SAN LUIS POTOSI (MEXIKÓ) – JUNIOR FED KUPA – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Richel HOGENKAMP (holland) 2:6, 6:2, 4:6
Második Veronica CEPEDE ROYG (paraguayi) 6:2, 6:0
Harmadik Albina HABIBULINA (üzbég) 6:2, 6:3
Elődöntő Kristie AHN (amerikai) 2:6, 6:0, 2:6
A 3. helyért Szviatlana PIRAZSENKA (fehérorosz) 6:2, 6:3
PÁROS
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első (SUSÁNYI ZSÓFIA oldalán) R. HOGENKAMP, S. VAN DER SAR (holland) 7:5, 6:2
Második (MIKÓ ZSÓFIA oldalán) V. CEPEDE ROYG, I. ROBBIANI (paraguayi) 7:5, 5:7, 6:2
Elődöntő (SUSÁNYI ZSÓFIA oldalán) C. MCHALE, S. STEPHENS (amerikai) 5:7, 3:6
A 3. helyért A. ORLIK, SZ. PIRAZSENKA (fehérorosz) nem játszották le

 

 

08.31.-09.07. – NEW YORK (EGYESÜLT ÁLLAMOK) – US OPEN  – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Melanie OUDIN (amerikai) 2:6, 2:6
PÁROS (a japán JAMASZOTO Aki oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első L. BERLINECKE, Q. LEMOINE (német, holland) 6:2, 6:4
Második C. SIMMONDS, B. SWANEPOEL (dél-afrikai) 6:4, 1:6, 4-10

 

 

08.24.-08.30. – QUEBEC (KANADA) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Marianne JODOIN (kanadai) 6:4, 6:2
Második JAMASZOTO Aki (japán) 6:1, 6:1
Negyeddöntő Jana BUCSINA (orosz) 2:6, 1:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első V. KAMENSZKAJA, P. MONTEZ (orosz, mexikói) 6:7 (3-7), 6:3, 10-5
Negyeddöntő E. BOGDAN, V. CEPEDE ROYG (román, paraguayi) 6:4, 5:7, 10-6
Elődöntő V. SZAVINYIH, M. SZIROTKINA (orosz) 6:4, 6:3
Döntő DOJ M., NARA K. (japán) 4:6, 6:4, 8-10

 

 

06.28.-07.06. – WIMBLEDON (NAGY-BRITANNIA) – THE JUNIOR CHAMPIONSHIPS – FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Richel HOGENKAMP (holland) 7:5, 3:6, 3:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első T. HENDLER, C. VANDEWEGHE (belga, amerikai) mérkőzés nélkül
Második N. BROADY, J. WINDLEY (brit) 7:5, 6:2
Negyeddöntő DOJ M., NARA K. (japán) 6:1, 2:6, 1:6

 

 

06.22.-06.27. – ROEHAMPTON (NAGY-BRITANNIA) – FŰ
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Anna ORLIK (fehérorosz) 2:6, 2:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első R. HOGENKAMP, L. ROBSON (holland, brit) 4:6, 2:6

 

 

06.01.-06.08. PÁRIZS (FRANCIAORSZÁG) – ROLAND GARROS – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Constance SIBILLE (francia) 6:3, 6:2
Második Noppawan LERTCHEEWAKARN (thaiföldi) 5:7, 5:7
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első A. HESSE, K. MLADENOVIC (francia) mérkőzés nélkül
Második L. KERKHOVE, A. RUS (holland) 2:6, 6:4, 6-10

 

 

05.19.-05.25. – MILÁNÓ (OLASZORSZÁG) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Valerija SZAVINYIH (orosz) 6:2, 5:7, 4:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán) x
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első L. AGUILAR, B. BOTTO (mexikói, perui) mérkőzés nélkül

 

 

03.25.-03.30. – MANILA (FÜLÖP-SZIGETEK) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Rashmi TELTUMBDE (indonéz) 6:1, 6:0
Harmadik Milana SZPREMO (szerb) 7:6 (7-2), 6:4
Negyeddöntő Jelena CSERNYAKOVA (orosz) 6:0, 6:0
Elődöntő Nagyija KICSENOK (ukrán) 4:6, 6:3, 7:6 (7-5)
Döntő Noppawan LERTCHEEWAKARN (thaiföldi) 6:3, 5:7, 4:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második J. HOPPER, T. SHAH (ausztrál, indonéz) 6:0, 6:2
Negyeddöntő V. IVAKNYENKO, R. TELTUMBDE (ukrán, indiai) 6:3, 6:2
Elődöntő L. KICSENOK, A. KOLESNYICSENKO (ukrán, üzbég) 6:3, 6:3
Döntő J. CSERNYAKOVA, DOJ M. (orosz, japán) 6:7 (4-7), 6:0, 10-4

 

 

03.18.-03.23. – KUCHING (MALAJZIA) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Rashmi TELTUMBDE (indiai) 7:6 (7-4), 6:2
Harmadik Ljudmila KICSENOK (ukrán) 6:7 (4-7), 6:2, 6:4
Negyeddöntő Jessy ROMPIES (indonéz) 6:1, 1:6, 6:1
Elődöntő Noppawan LERTCHEEWAKARN (thaiföldi) 3:6, 0:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második SUSÁNYI ZSÓFIA, G. YSIDORA (magyar, indonéz) 6:1, 3:6, 7:6 (8-6)
Negyeddöntő A. KOLESNYICSENKO, A. MARENKO (üzbég) mérkőzés nélkül
Elődöntő B. GUMULYA, J. ROMPIES (indonéz) 4:6, 4:6

 

 

03.10.-03.16. – NONTHABURI (THAIFÖLD) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Olivia ROGOWSKA (ausztrál) 4:6, 6:2, 7:6 (7-2)
Harmadik Milana SZPREMO (szerb) 6:3, 6:7 (1-7), 4:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második J. GUNUGANTI, L. WHYBOURN (indonéz, brit) 6:0, 6:3
Negyeddöntő N. LERTPITAKSINCHAI, K. NARATTANA (indonéz) 2:6, 6:1, 10-4
Elődöntő Z. LINHOVA, M. TUMOVA (cseh) 6:4, 6:2
Döntő L. KICSENOK, N. KICSENOK (ukrán) 1:6, 6:4, 9-11

 

 

01.21.-01.27. – CUENCA (VENEZUELA) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Claudia RAZZETO (perui) 3:6, 7:5, 3:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második L. AVILES, C. LUCERO (venezuelai, argentin) 6:0, 6:0
Negyeddöntő B. BOLENDER, A. YACAMAN (amerikai, kolumbiai) 6:3, 6:1
Elődöntő I. ROBBIANI, A. SALUT (paraguayi, argentin) 4:6, 6:3, 6:3
Döntő A. HESSE, S. OYEN (francia, belga) a francia, belga páros mérkőzés nélkül nyert

 

 

01.14.-01.18. – BARRANQUILLA (KOLUMBIA) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Lucia KOVALOVA (cseh) 6:0, 7:6 (9-7)
Harmadik Sofie OYEN (belga) 6:2, 6:3
Negyeddöntő Amandine HESSE (francia) 5:7, 6:0, 6:2
Elődöntő Stephanie VOGT (liechtensteini) 0:6, 2:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második M. GIRAL LORES, T. MOORE (venezuelai, brit) 7:5, 6:4
Negyeddöntő I. DAPKUTE, M. EJDESGAARD (litván, dán) 6:3, 6:0
Elődöntő G. BRUZZONE, N. SMITH (olasz, kanadai) 6:4, 6:1
Döntő P. HERCOG, S. VOGT (szlovén, liechtensteini) 4:6, 3:6

 

 

01.07.-01.13. – CARACAS (VENEZUELA) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második Giulia BRUZZONE (olasz) 6:2, 6:2
Harmadik Zuzana LINHOVA (cseh) 6:4, 5:7, 3:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első erőnyerő
Második J. COHEN, Y. GUIMARAES (francia, brazil) 6:2, 6:1
Negyeddöntő A. HESSE, M. PONS (francia) 6:4, 6:4
Elődöntő P. HERCOG, A. VOGT (szlovén, liechtensteini) 6:7 (6-8), 1:6