Eredményei: 2007 (junior)

Eredményei: 2007 (junior)

Egyesben és párosban is jöttek a sikerek a korosztályos versenyeken.

11.06.-11.11. – SARAWAK (MALAJZIA) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Erőnyerő
Második Chelsea TE TAI (új-zélandi) 6:3, 6:1
Harmadik Jade HOPPER (ausztrál) 6:2, 6:3
Negyeddöntő JANG Csi-jun (hongkongi) 6:4, 6:3
Elődöntő Sarah MOUNDIR (svájci) 6:1, 6:4
Döntő JANI RÉKA LUCA 7:5, 6:1
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első erőnyerő
Második B. LUKAC, L. MICHEL (horvát, svájci) 6:0, 6:4
Negyeddöntő S. MOUNDIR, C. PERRIN (svájci) 6:2, 6:2
Elődöntő J. HOPPER, JANG Cs.-J. (svájci, hongkongi) 6:2, 6:4
Döntő B. GUMULYA, J. ROMPIES (indonéz) 5:7, 1:6

 

 

10.29.-11.03. – NONTHABURI (THAIFÖLD) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Stefanie TAN (szingapúri) 4:6, 6:2, 6:3
Második Marina NOVAK (liechtensteini) 6:1, 6:2
Negyeddöntő Marina LUSCSINA (orosz) 4:6, 1:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első
Második L. KUMKHUM, A. SUTHIJINDAWONG (thaiföldi) 6:0, 6:4
Negyeddöntő P. CHAROENSUKPLOYPHOL, S. SAARTEINEN (thaiföldi, finn) 6:3, 6:1
Elődöntő S. MOUNDIR, C. PERRIN (svájci) 6:2, 6:7 (3-7), 6:1
Döntő M. NOVAK, M. WACKER (liechtensteini, svájci) 6:1, 6:0

 

 

10.20.-10.27. – RAMKHAMHAENG (THAIFÖLD) – KEMÉNY PÁLYA
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, első Tiarne ETTINGSHAUSEN (ausztrál) 6:2, 6:1
Selejtező, második Nareepa LIMPIMPRORH (thaiföldi) 6:0, 6:0
Selejtező, harmadik Laura SLATER (brit) 6:4, 6:4
Főtábla, első Satjaporn MAHAJAROENKUL (thaiföldi) 6:1, 6:4
Második Nagyija KICSENOK (ukrán) 4:6, 7:5, 6:1
Negyeddöntő Noppawan LERTCHEEWAKARN (thaiföldi) 3:6, 1:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első S. MAHAJAROENKUL, V. WONGTEANCHAI (thaiföldi) 6:3, 6:3
Negyeddöntő N. SAENYAUKHOT, JANG ZS. (thaiföldi, hongkongi) 6:3, 4:6, 6:3
Elődöntő S. MULSAP, K. NARATTANA (thaiföldi) 6:2, 2:6, 6:3
Döntő L. KICSENOK, N. KICSENOK (ukrán) 6:2, 6:4

 

 

09.04.-09.08. NICOSIA (CIPRUS) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Irina LETSEVA (ciprusi) 6:3, 6:0
Második Katharina KNOEBL (ausztrál) 6:3, 6:1
Negyeddöntő Anna MORGINA (orosz) 6:1, 6:4
Elődöntő Gally DE WAEL (belga) 3:6, 4:6
PÁROS (a ciprusi Mikaella KIPRIANIDU oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első J. LUKACS, K. MARKOVICS (szerb) 3:6, 6:2, 6:3
Negyeddöntő K. CASSAR, E. MASURI (máltai, izraeli) 6:2, 7:6 (7-4)
Elődöntő U. EIKERI, J. SABESHINSHKAJA (norvég, német) 6:2, 6:0
Döntő P. KULHOVA, M. NOVAK (szlovák, liechtensteini) 6:7 (3-7), 2:6

 

 

08.29.-09.02. – BUDAÖRS – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Valentina IVAKNYENKO (ukrán) 6:2, 6:1
Második Viktorija GOLUBIC (svájci) 6:4, 6:3
Negyeddöntő MILANA SZPREMO (szerb) 3:6, 2:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első M. LINETTE, L. VRSKOVA (lengyel, szlovák) 6:1, 6:3
Negyeddöntő B. KRTICKOVA, Z. LUKNAROVA (cseh, szlovák) 7:6 (7-4), 5:7, 6:4
Elődöntő V. IVAKNYENKO, A. LITOVCSENKO (ukrán) 6:2, 7:5
Döntő M. KUBICIKOVA, M. TUMOVA (cseh) 7:5, 6:3

 

 

07.18.-07.22.- PLZEN (CSEHORSZÁG) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Julia BREUSS (osztrák) 6:2, 4:6, 6:2
Második Tereza BEKEROVA (cseh) 6:3, 6:7 (2-7), 6:7 (2-7)
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első V. STUDENA, L. VRSKOVA (cseh) 6:3, 6:4
Negyeddöntő K. KOPRIKOVA, M. PRADOVA (cseh) 1:6, 4:6

 

 

06.13.-06.17. – BUDAPEST – ÉPÍTŐK KUPA – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Katarina BARANOVA (szlovák) 6:4, 1:6, 6:1
Második Johanna KONTA (ausztrál) 6:4, 1:6, 6:4
Negyeddöntő LUKÁCS VANDA 6:2, 6:2
Elődöntő Zuzana LUKNAROVA (szlovák) 6:7 (3-7), 3:6
PÁROS (MIKÓ ZSÓFIA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első BATTA LUCIA, LÁSZLÓFFY VIVIENN 6:3, 4:6, 6:7 (4-7)

 

 

06.05.-06.09. – BUDAPEST – NÉPLIGET KUPA – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első JANI RÉKA LUCA 6:1, 6:1
Második Martina KUBICIKOVA (cseh) 3:6, 2:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első G. BOBOC, E. HELISTEN (svéd, finn) 6:1, 6:4
Negyeddöntő K. GAWLIK, P. KANIA (lengyel) 3:6, 6:1, 6:3
Elődöntő ÁRGYELÁN CSILLA, A. KRIZ (magyar, osztrák) 6:2, 6:4
Döntő M. KUBICKOVA, M. TUMOVA (cseh) 4:6, 7:5, 1:6

 

 

04.25.04.29. – PLOVDIV (BULGÁRIA) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Selejtező, első erőnyerő
Selejtező, második Lisa WAGNER (osztrák) 6:2, 6:1
Selejtező, harmadik Anita PALIISKA (bolgár) 6:7 (3-7), 5:7
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első E. PIRONKOVA, M. TONCSEVA (bolgár) 6:3, 6:3
Negyeddöntő D. MARCU, J. UMANEC (román, ukrán) 6:7 (3-7), 5:7

 

 

04.18.-04.22. – MOSZTAR (BOSZNIA-HERCEGOVINA) – SALAK
FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY
Első Dunja SZUNKICS (szerb) 6:4, 4:6, 6:3
Második Nina SERTIC (horvát) 6:1, 6:2
Negyeddöntő Silvia NJIRIC (horvát) 7:5, 1:6, 4:6
PÁROS (JANI RÉKA LUCA oldalán)
Forduló Ellenfél Eredmény
Első N. BARZ, P. KULHOVA (német, szlovák) 6:2, 6:1
Negyeddöntő K. KOPRCINA, A. MARINCIC (horvát) 6:2, 6:2
Elődöntő B. LUKAC, N. SERTIC (horvát) 7:6 (7-5), 6:3
Döntő E. BURGICS, S. NJIRIC (boszniai, horvát) 6:3, 6:4