Dubaj: sima győzelem párosban

2020-12-07 – A magyar-francia kettős összesen két játékot veszített a nyitó fordulóban.

23RD AL HABTOOR TENNIS CHALLENGE (100 000 DOLLÁR + VENDÉGLÁTÁS ÖSSZDÍJAZÁS, KEMÉNY PÁLYA), PÁROS, 1. FORDULÓ
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Szofia Sapatova, Emily Wembley-Smith (georgiai, brit) 6:2, 6:0

A mérkőzés 52 percig tartott Dubajban.

A 25 perces első játszma legelején Sapatova és Wembley-Smith 30-40-ről mentette meg az adogatását, viszont 1:1 után már brékelt a magyar-francia kettős. Timi és Mladenovic ezután 40-re hozta szerváját, majd az ötödik gémben ismét elnyerte ellenfele gémjét.

Az 1. helyen kiemelt páros 5:2 után 0-ra hozta adogatását, simán zárta le a nyitó felvonást.

A második szettben Timi és Kiki brékelt 40-re, majd 40-re nyerték szervájukat. Ezt követően az idei Australian Open és Roland Garros bajnokai 15-re brékeltek, majd 40-15 után 40-re hozták saját gémjüket.

A következő fogadójátékot is 15-re nyerte a magyar-francia páros, utána pedig 40-re szerválta ki a mérkőzést.