Bonita Springs: sima győzelem párosban

2022-05-03 – Két játékot veszített Timi és Hibino.

FINEMARK WOMEN’S PRO TENNIS CHAMPIONSHIPS (100 000 DOLLÁR, SALAK), PÁROS, 1. FORDULÓ
Babos Tímea, Hibino Nao (magyar, japán, 4.)-Tatum Evans, Mara Schmidt (amerikai) 6:0, 6:2

A mérkőzés 52 percig tartott Bonita Springsben.

A 22 perces első szettben a második játék alakult a legszorosabban. Timi és Hibino 15-40-ről nyerte adogatását, ezen kívül nem alakult ki veszélyesebb helyzet. A magyar-japán kettős a másik két adogatógémben összesen egy labdamenetet veszített, fogadóként pedig 0-ra, 30-ra, majd 15-re brékelt.

A második játszma elején mindkét kettős elveszítette adogatását, majd Timi és Hibino még kétszer nyerte el ellenfele gémjét, mindkétszer 15-re. Az utolsó játékban a 4. helyen kiemelt kettős 15-40-ről hozta a szerváját.

A negyeddöntőben Timi és Hibino ellenfele a cseh Michaela Bayerlová (WTA-páros: 648.) és az amerikai Rasheeda McAdoo (215.) lesz.