Barranquilla: győzelem a döntőben

Barranquilla: győzelem a döntőben

2022-11-07 – Három szettben nyert Timi és Katyerina Vologyko (Bondarenko).

 

BARRANQUILLA OPEN (60 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), PÁROS, DÖNTŐ
Babos Tímea, Katyerina Vologyko (magyar, ukrán, 1.)-Carolina Meligeni Rodrigues Alves, Valerija Sztrahova (brazil, ukrán, 2.) 3:6, 7:5, 10-7

 

A mérkőzés 1 óra 27 percig tartott.

 

A 28 perces első játszmában a brazil-ukrán kettős fogadott veszélyesebben, gyorsan brékelőnybe is került. Alves és Sztrahova 2:0, majd 3:1-re is vezetett, majd 4:2 után már nem is adtak esélyt a visszakapaszkodásra.

 

A 47 perces második szett még izgalmasabb és fordulatosabb volt. Timi és Vologyko 2:3-ról fordított 5:3-ra, majd az ellenfél egyenlített. Szerencsére a következő két gémet az 1. helyen kiemelt kettős nyerte, jöhetett a bajnoki rövidítés.

 

A mindent eldöntő tie-breakben a brazil-ukrán páros kezdett jobban, aztán a folytatásban már sokkal pontosabb volt a magyar-ukrán kettős.

 

KORÁBBI ITF-DÖNTŐK (PÁROS)
IDŐPONT HELYSZÍN FELÜLET TÁRS ELLENFÉL EREDMÉNY
2022.05.08. Bonita Springs (Egyesült Államok) Salak HIBINO Nao (japán) Olga GOVORCOVA, Katarzyna KAWA (fehérorosz, lengyel) 6:4, 3:6, 10-7
2022.04.02. Pretoria (Dél-afrikai Köztársaság Kemény pálya Valerija SZAVINYIH (orosz) Eudice CHONG, CODY-WONG Hong-yi (tajvani) 5:7, 7:5, 11-13
2011.11.27. Helsinki (Finnország) Kemény pálya (fedett) Irina BURJACSOK (ukrán) Janette HUSÁROVÁ, Emma LAINE (szlovák, finn) 7:5, 5:7, 9-11
2011.11.06. Toronto (Kanada) Kemény pálya (fedett) Jessica PEGULA (amerikai) Gabriela DABROWSKI, Marie-Ève PELLETIER (kanadai) 5:7, 7:6 (7-5), 4-10
2011.10.30. Saguenay (Kanada) Kemény pálya (fedett) Jessica PEGULA (amerikai) Gabriela DABROWSKI, Marie-Ève PELLETIER (kanadai) 6:4, 6:3
2011.09.18. Mestre (Olaszország) Salak Magda LINETTE (lengyel) Valentina IVAKNENKO,Marina MELNYIKOVA (ukrán, orosz) 4:6, 5:7
2011.07.24. La Coruña (Spanyolország) Kemény pálya Victoria LARRIERE (francia) Leticia COSTAS, Inés FERRER SUÁREZ (spanyol) 7:5, 6:3
2011.06.25. Kristinehamn (Svédország) Salak Kszenija LIKINA (orosz) Mervana JUGIČ-SALKIČ, Emma LAINE (bosnyák, finn) 4:6, 4:6
2011.03.27. Bath (Anglia) Kemény pálya (fedett) Anne KREMER (luxemburgi) Marta DOMACHOWSKA, Katarzyna PITER (lengyel) 7:6 (7-5), 6:2
2011.03.13. Irapuato (Mexikó) Kemény pálya Johanna KONTA (ausztrál) Macall HARKINS, Nicole ROTTMANN (amerikai, osztrák) 6:3, 6:4
2010.12.05. Bendigo (Ausztrália) Kemény pálya Melanie SOUTH (brit) Jarmila GROTH, Jade HOPPER (ausztrál) 6:3, 6:2
2010.11.28. Traralgon (Ausztrália) Kemény pálya Melanie SOUTH (brit) Jarmila GROTH, Jade HOPPER (ausztrál) 6:3, 6:2
2010.11.21. Wellington (Új-Zéland) Kemény pálya Tammi PATTERSON (ausztrál) Jarmila GROTH, Jade HOPPER (ausztrál) 6:3, 6:2
2010.11.07. Kalgoorlie (Ausztrália) Kemény pálya Monika WEJNERT (ausztrál) Daniella DOMINIKOVIC, Jessica MOORE (ausztrál) 4:6, 6:2, 6-10
2010.07.17. Woking (Anglia) Kemény pálya Emma LAINE (finn) Jocelyn RAE, Emelyn STARR (brit, ausztrál) 6:2, 6:2
2010.05.09. Edinburgh (Skócia) Salak Tara MOORE (brit) Amanda ELLIOTT, Jocelyn RAE (brit) 6:7 (5-7), 4:6
2010.02.07. Burnie (Ausztrália) Kemény pálya Anna Arina MARENKO (orosz) Jessica MOORE, Arina RODIONOVA (ausztrál) 2:6, 4:6
2009.11.14. Jersey (Egyesült Királyság) Kemény pálya Malou EJDESGAARD (dán) Kiki BERTENS, Daniëlle HARMSEN (holland) 5:7, 5:7
2009.05.03. Bournemouth (Anglia) Salak Stephanie CORNISH (brit) Elixane LECHEMIA, Alizé LIM (francia) Mérkőzés nélkül nyert Babos-Cornish